+420 553 766 111
sekretariat@snopava.cz
Slezská nemocnice v Opavě je příspěvkovou organizací zřizovanou Moravskoslezským krajem.
Vážení klienti, návštěvníci,

děkujeme Vám za zaslání Vašich názorů, dotazů. Všechny připomínky jsou vždy předány na příslušná oddělení našeho zdravotnického zařízení. Rádi bychom Vás ujistili, že všechny příspěvky - ať už pochvalné či kritické - jsou projednány.

Po prošetření Vašich upozornění, názorů či podnětů budete o výsledku i o případných nápravných opatřeních informováni.

Vedení nemocnice vítá veškeré příspěvky, které napomohou k dalšímu zkvalitnění péče o klienty a návštěvníky Slezské nemocnice v Opavě.

Formulář pro zaslání názoru
  Souhlasím se zpracováním mých osobních údajů v rozsahu "jméno, příjmení" za účelem zveřejnění mého názoru na tomto webu. Pokud uvedete "e-mail", bude zpracován pouze za účelem odpovědi na Váš názor či dotaz a po ukončení této činnosti nebude dále uchováván. Zpracování probíhá v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady č. 2016/679 ze dne 27. 4. 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů (GDPR). Souhlas se zpracováním můžete kdykoliv odvolat - více informací viz. INFORMACE O ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ PRO PACIENTY.

 

Napsali jste nám v letošním roce
Napsal(a): Naďa Stojanová
Datum: 18.12.2014 11:45:50

Ráda bych tímto poděkovala lékařům, sestrám a veškerému pomocnému personálu za vynikající péči na chirurgickém oddělení V1 ženy. Dne 9.12.2014 jsem byla na plánované operaci. Zvlášť veliké díky patří sestřičkám, se kterými jsem byla jako pacient nejvíc v kontaktu a byly naprosto skvělé. Ještě jednou díky. Přeji celému kolektivu pěkný adventní čas a hodně zdraví do roku 2015.
 
Napsal(a): Gabriela Slivková
Datum: 04.12.2014 23:12:32

Vážený pane řediteli, využívám možnosti oficiálně poděkovat za odbornou péči a neocenitelný lidský přístup lékařce ARO ambulance MUD. Dominice Hermanové. Paní doktorka je člověk na svém místě, obětavá, umí vyslechnout a snaží se maximálně pomoci. Veliké díky paní doktorce a pěkné Vánoce.
 
Napsal(a): Martina Mrůzková
Datum: 26.11.2014 08:27:47

Dobrý den, ráda bych pochválila sestřičky z dětského oddělení (bohužel jména nevím). Především sestřičku z příjmové ambulance. Při minulých odběrech (12.11.) i dnes mi bylo nabídnuto, zda si chci dcerku (7 měsíců) držet. Jsem opravdu ráda, že to bylo automaticky a nemusela jsem se dožadovat, vtírat.
 
Napsal(a): Martina Vrbová
Datum: 23.11.2014 19:27:25

Dne 2. 10. 2014 se nám v opavské porodnici narodila dcera Zuzanka a já bych moc chtěla poděkovat panu doktorovi Fabianovi a panu doktorovi Zvolskému a všem sestřičkám z oddělení šestinedělí i z oddělení novorozeneckého, které se o nás krásně starali. Opravdu úžasný přístup, ve všem nám lékaři i sestřičky vyšli vstříc a díky tomu jsme se u vás cítily jako v lázních a ne v nemocnici :-) Ještě jednou děkuji a kdybychom se NÁHODOU rozhodli pro třetí miminko, tak zase u vás :-)
 
Napsal(a): Anna Pavlíková
Datum: 10.11.2014 08:03:55

Dobrý den, tímto děkuji za laskavou a obětavou péči na očním centru při operaci šedého zákalu mé maminky - paní Marii Hruzíkové ze Zátoru. Péče byla náročnější o to, že maminka je imobilní, sestřičky přesto byly velmi ochotné a obětavé. Srdečně zdraví Anna Pavlíková.
 
Napsal(a): Jiří Formánek
Datum: 10.11.2014 08:02:51

Dobrý den, chtěl bych poděkovat za perfektní práci MUDr. Sabolovi a samozřejmě všem sestřičkám za opakovanou záchranu života. Děkuji, hezký den.
 
Napsal(a): Rostislav Němec
Datum: 04.11.2014 14:15:16

Dobrý den. Chtěl bych poděkovat paní Skřontové na urologickém oddělení. Potřeboval jsme zjistit telefonickým dotazem laboratorní výsledky. Její vystupování bylo profesionální a velmi milé a příjemné. Nehledě na to, že mi sdělila výsledky jako dobré. Ještě jednou bych chtěl proto vašim prostřednictvím paní Skřontové poděkovat.
 
Napsal(a): Eva Vanderová
Datum: 26.10.2014 20:49:12

Dobrý den, o prázdninách jsem navštívila dětskou chirurgii, kvůli (díky) nalomení prsteníčku ruky. Děkuji paním doktorkám i sestřičce. Všichni byli moc milí a ochotní. Moc se mi na ambulanci líbilo. Děkuji, Vanderová.
 
Napsal(a): MUDr. Alena Smékalová
Datum: 20.10.2014 08:09:57

Velice děkuji lékařům a sestřičkám infekčního oddělení S2 za neobyčejně empatický, lidský přístup a příkladnou péči při hospitalizaci mojí malé dcery.
 
Napsal(a): Šárka Postupová
Datum: 15.10.2014 14:05:16

Dobrý den, velmi bych chtěla poděkovat dětské chirurgii, všem!, za vzornou péči, lidský přístup, za vše , co pro mne veškerý personál učinil po úrazu. Zároveň chci poděkovat rehabilitačnímu odd. za \"návrat\" k běžnému životu. Především p. Tulisové. S úctou, Postupová.
 
Napsal(a): Šárka Koreníková
Datum: 08.10.2014 08:01:15

Dobrý den, ráda bych touto cestou poděkovala všem lékařům, sestrám zvlášť panu primáři MUDr. Lenertovi na oddělení ORL, kteří se o mě starali při operaci středního ucha a následné léčbě. Děkuji za jejich profesionální přístup, příjemné přijetí, vzornou péči, lidské a úsměvné chování. Šárka Koreníková z Opavy.
 
Napsal(a): Jiří Vymazal
Datum: 05.10.2014 20:25:42

Dobrý den, rád bych touto cestou poděkoval všem lékařům a sestrám na ORL oddělení, kteří se o mě starali při operaci středního ucha a následné léčbě. Připadal jsem si tam jako doma, děkuji.
 
Napsal(a): Eva Klubalová
Datum: 02.10.2014 08:07:38

Srdečně děkuji za profesionální i lidský přístup ortopeda MUDr. Henzla. Díky jeho včasnému rozpoznání kostního nádoru syna a odeslání do brněnské dětské nemocnice byl náš syn okamžitě léčen a vybojoval si život. Ještě jednou velký dík. Vděční rodiče.
 
Napsal(a): Pavla Osadníková
Datum: 21.09.2014 22:08:29

Chtěla bych sdělit své nadšení z přístupu sester i lékařů, jmenovitě pana primáře MUDr. Jiřího Hájka, MUDr. Dobroslava Sekreta a MUDr. Tomáše Papugy za velkou vstřícnost, ochotu a spolupráci. Dále bych chtěla vyzdvihnout tým sester z oddělení centrální JIP (chirurgické oddělní) a V2 (mužské), zejména Pavla Giliková, Zuzana Kurková(stomická sestra). Nicméně jmenovat všechny, co se podíleli na odborné péči, která byla velmi precizní a také lidská, by bylo nemožné, tak tímto bych chtěla velmi poděkovat všem. Byla jsem velmi mile překvapena vstřícností a ochotou jaká se otci dostala. Ještě jednou děkuji. Dcera Ladislava Olšana.
 
Napsal(a): Magda Hruzíková
Datum: 15.09.2014 12:25:35

Srdečně děkuji panu primáři MUDr. Lenertovi, Ph.D. za provedenou ušní operaci, personálu ORL oddělní za velmi příjemné přijetí, vzornou péči, lidské a úsměvné chování. Děkuje pacientka Magda Hruzíková z Krnova.
 
Napsal(a): Vladimír Holuša
Datum: 09.09.2014 20:33:57

Vážený pane řediteli, vzhledem k nepřetržitým bolestem v oblasti krční páteře jsem byl doporučen na neurologickou ambulanci Vaší Slezské nemocnice v Opavě. Na ambulanci mne vyšetřovala MUDr. Jana Berkusová. U této lékařky jsem se setkal s velice pečlivým, ochotným a lidským přístupem. Vzhledem k tomu, že konzervativní léčba nezabírala, doporučila mne k neurochirurgovi MUDr. Mrůzkovi. Dnes již mám po operaci krční páteře a veškeré problémy odezněly. Dovolte mi, abych touto cestou vyjádřil poděkování a vzdal hold MUDr. Berkusové za její skvělý a nevšední přístup k pacientům.
 
Napsal(a): Vladimír Bena
Datum: 31.08.2014 20:26:34

Chtěl bych touto cestou poděkovat sestřičkám a panu doktorovi Pudichovi na urologické ambulanci a sestřičkám a paní primářce Jaškové na kožní ambulanci za profesionální přístup při ošetření mého otce Jaroslava Beny dne 27. 8. 2014. Byl jsem velmi mile překvapen vstřícností a ochotou jaká se otci dostala. Ještě jednou děkuji. Syn Vladimír Bena.
 
Napsal(a): Veronika Starečková
Datum: 28.08.2014 20:50:01

Dne 23.8.2014 jsem v opavské porodnici porodila své první dítě, zdravou a krásnou dceru Anabel a tímto bych chtěla poděkovat především paní doktorce Aleně Šefčíkové a porodní asistence Denise Fussové za vedení porodu, naprosto úžasný a velice příjemný přístup ke mě jako k prvorodičce včetně dostatečného množství informací co se bude dít...ještě jednou Vám patří velké DĚKUJI! Opavskou porodnici můžu všem nastávajícím maminkám vřele doporučit.
 
Napsal(a): Marie Polášková
Datum: 21.08.2014 22:04:02

Ráda bych touto cestou poděkovala všem lékařům a sestřičkám na oddělení chirurgie V1-ženy, kteří se o mne starali po dobu mé hospitalizace, jsou to velice profesionální a hlavně příjemní lidé. Ještě jednou děkuji.
 
Napsal(a): MUDr. Jolana Pracná Malá
Datum: 04.08.2014 12:46:20

Touto cestou chci poděkovat kolegům na odd. nukleární medicíny Slezské nemocnice v Opavě pod vedením pana prim. Hrbáče za vysoce profesionální a přitom současně velmi "lidsky" příjemný a vřelý přístup k pacientům, se kterým se lze na tomto pracovišti setkat. V náročné práci jim přeji spoustu úspěchů, pohody a klidu. MUDr. Pracná Malá.
 
Napsal(a): Lenka Pospíšilová
Datum: 04.08.2014 10:46:18

Dobrý den, 23.7.2014 jsem porodila v Opavské nemocnici krásná a zdravá dvojčátka, o to krásnější je, že se porod povedl přirozenou cestou, velké díky patří panu doktoru Marku Fabiánovi, který byl pro mě velkou oporou poslední měsíc a hlavně celou dobu na sále. Moc děkuji za odborný a hlavně lidský přístup porodním asistentkám, sestřičce Hradilíkové a Gregořicové a dětským sestřičkám na šestinedělí. Byl to opravdu neuvěřitelný zážitek, VELKÉ DÍKY Vám všem!!!!
 
Napsal(a): Magda Pasková
Datum: 04.08.2014 08:44:17

Chtěla bych touto cestou poděkovat za milou tvář a chování sestřičky Ivanky Švančarové a MUDr. Zuzky Bullové z infekčního oddělení S2 SN Opava, při mé krátké, ale vystrašené hospitalizaci. MOC OBĚMA DEKUJI! Vděčná pacientka Magda P.
 
Napsal(a): Táňa Burdová
Datum: 30.07.2014 15:19:54

Dobrý den, chtěla bych poděkovat plicnímu oddělení, především ambulanci a MUDr. Zdeňkovi Nykelovi za to, jak se o mě postaral při akutním astmatickém záchvatu. Děkuji mockrát, opravdu profesionální přístup a ochota pomoci. Oproti tomu jsem ale velmi zklamaná z toho, že zastupující lékař za alergoložku, který měl být přítomný v nemocnici nebyl, jelikož měl taky dovolenou a to si myslím, že by se nemělo stát. No ještě, že se mě ujali na plicním ... nevím, jak bych skončila. Ještě jednou veliké DÍKY!
 
Napsal(a): Jan Jakeš
Datum: 24.07.2014 20:38:10

Děkuji skvělému personálu na oddělení V2. Po dobu mé krátké hospitalizace jsem se setkal pouze s vysokou profesionalitou, obrovskou ochotou a skvělým přístupem k pacientům.
 
Napsal(a): Josef Obelcz
Datum: 15.07.2014 16:35:57

Minulý týden jsem byl hospitalizován na oddělení urologie. Od příjmu, přes zákrok a hospitalizaci jsem se setkával s profesionální odborností, ochotou, pohodou a hlavně s úsměvy od celého personálu. Chtěl bych vyslovit uznání a poděkování primáři MUDR. Staňkovi a jeho týmu za péči, která mi byla poskytnuta.
 
Napsal(a): Zuzana Binarová
Datum: 04.07.2014 14:45:09

Dobrý den, dne 4. 6. 2014 jsem porodila v opavské porodnici své třetí dítě - syna Matouška. Byla jsem velmi příjemně překvapená přístupem personálu gynekologicko-porodnického oddělení. Nesetkala jsem se za celou dobu s nevstřícným nebo nepříjemným chováním. Pan primář může být jenom pyšný na to, jak svělý tým lidí vede. Zvláštní poděkování patří porodní asistentce Denise Fussové a paní (nebo slečně:) doktorce Pavlíně Hyklové. S nimi byl porod (když se dívám zpětně) docela fajn zážitek:). Všem nerozhodným budoucím maminkám opavskou porodnici vřele doporučuji!!!!
 
Napsal(a): Lucie a Filípek Halfarovi
Datum: 03.07.2014 10:52:53

Chtěla bych touto cestou poděkovat za velkou pomoc a podporu při porodu mého prvorozeného syna. Také bych ráda mnohokrát poděkovala za milý a profesionální přístup celému týmu novorozeneckého oddělení a oddělení šestinedělí, za ochotu, trpělivost a nemalou pomoc ve dne i v noci. Rodit ve Slezské nemocnici v Opavě mohu všem maminkám jen vřele doporučit. Ještě jednou za vše VELIKÉ DÍKY!!!
 
Napsal(a): Kateřina Soušková
Datum: 02.07.2014 11:14:09

Na počátku června se studenti druhého ročníku Střední zdravotnické školy v Opavě zúčastnili exkurze na patologickém oddělení. Provedla nás paní primářka MUDr. Sehnálková s kolegyní. Tímto jim mnohokrát děkuji za velmi zajímavou a přínosnou prohlídku oddělení. Studenty také zaujala výstava exponátů v patologickém muzeu. Věřím, že prohlídka tohoto jedinečného patologického muzea bude v příštím roce kompletní. Kateřina Soušková, učitelka biologie SZŠ Opava.
 
Napsal(a): Eliška Ježková
Datum: 30.06.2014 21:50:09

Děkuji všem, kteří se o mě na L3 starali a byli neuvěřitelně příjemní, milí, ochotní a stále usměvaví, přestože jejich práce je velmi náročná, jak po fyzické, tak i psychické stránce. Všem jedno velké děkuji.
 
Napsal(a): Mgr. Helena Glogarová, Mgr. Anna Marcolová
Datum: 24.06.2014 10:35:46

Dobrý den, dne 18.6. a 23.6. žáci Střední zdravotnické školy v Opavě obor Zdravotnický asistent a Ošetřovatel navštívili oddělení Patologie v rámci exkurze kde nás vřele přivítala paní primářka MUDr. Sehnálková. Paní primářka MUDr. Sehnálková, MUDr. Černá a MUDr. Hoblíková nás provedly jednotlivými úseky oddělení a seznámily nás s rozsahem činnosti Patologie. Žáky nejvíce zaujala prohlídka exponátů, která je v rámci rekonstrukce omezena. Přimlouváme se za znovuobnovení Patologického muzea, které je velkým přínosem pro žáky naší školy. Moc krát děkujeme a těšíme se na další návštěvu Vašeho oddělení. Glogarová, Marcolová
 
Napsal(a): Helena Mocková
Datum: 17.06.2014 10:24:31

Dobrý den, dne 9.6. jsem navštívila s žáky 9.třídy naší školy oddělení patologie. Moc děkujeme paní primářce Sehnálkové za vlídné přijetí a skvělou přednášku spojenou s prohlídkou cenných exponátů. Přimlouváme se za dokončení rekonstrukce místnosti malého ale cenného muzea na oddělení patologie. Navštěvuji je s žáky každý rok a tato exkurze se stala nedílnou součástí našeho školního vzdělávacího programu. Helena Mocková, ZŠ Oldřišov.
 
Napsal(a): Šárka Klapková
Datum: 12.06.2014 10:16:42

Dobrý den. Včera byla propuštěna po operaci má maminka p. Richtrová. Chtěla bych Vám i celému oddělení touto cestou poděkovat. Mamka mi velmi podrobně líčila zcela profesionální přístup a péči všech lékařů i sestřiček. Profesionální a přitom naprosto vstřícný, milý, ochotný a velmi lidský. Nechci Vás okrádat o čas, ale nevím, jak jinak svou vděčnost a díky vyjádřit. Sama bydlím v Sokolově a na tu dálku jsem bezmocná. Nemocnice není místo, kam by se člověk těšil, nebo tam snad šel rád, navíc nebývá v nej kondici, takže lidskost a starost o pacienta je v tuto chvíli devízou k nezaplacení. Doufám, že pochvala a poděkování potěší v jakékoliv podobě, obzvláště ve Vaší nelehké a někdy i nevděčné profesi. Do budoucna Vám přeji spousty spokojených pacientek a ještě jednou MOC MOC děkuji. Šárka Klapková, vděčná dcera, která je příliš daleko na to, aby Vám poděkovala osobně.
 
Napsal(a): Zdeněk Binar
Datum: 08.06.2014 20:52:53

Vážení, chtěl bych poděkovat celému personálu urologického oddělení SN za vzornou péči při mé hospitalizaci ve dnech 28.5.2014 - 7.6 2014. Stejný dík patří i personálu JIP, kde jsem strávil první chvíle po operaci. S pozdravem Zdeněk Binar.
 
Napsal(a): Oldřich Wyrwa
Datum: 05.06.2014 10:21:12

Dobrý den, chtěl bych poděkovat touto cestou celému kolektivu urologického oddělení primáře MUDr. Romana Staňka za profesionální přístup, dále za dobrou a starostlivou péči. Přeji příjemný den, Oldřich Wyrwa, Mikulovice.
 
Napsal(a): Emílie Krčmová
Datum: 27.05.2014 14:56:43

Dobrý den. Chtěla bych poděkovat veškerému personálu interního oddělení L4, kde jsem byla hospitalizovaná. Jejich práce je neocenitelná a nedoceněná. Sestřiček a dalšího personálu by mělo být na oddělení mnohem více. Pacientů je hodně, jsou staršího věku, mají různé zdravotní problémy a také se někdy potřebují někomu svěřit. Jenže sestřičky, i když chtějí, nemají času na zbyt. Jsou neustále v jednom kole. Ale i tak byli všichni velmi milí, hodní, vždycky, když jsem potřebovala, mi pomohli a za to všechno jim patří velký DÍK. Stejně tak i ošetřujícím lékařům, kteří se o mě starali. Ještě jednou za vše děkuji. Přála bych jim jen to nejlepší, samé spokojené pacienty a více toho personálu na oddělení. S pozdravem Emílie Krčmová.
 
Napsal(a): Jitka Wittková
Datum: 27.05.2014 14:25:56

Alespoň touto cestou bych chtěla poděkovat personálu infekčního oddělení, jak sestřičkám, lékařům a panu primáři za to, jak o mne pečovali během mé hospitalizace. Ani jediný den jsem nepostřehla, že by byl někdo nepříjemný. Děkuji moc za milou péči a profesionalitu. Jitka Wittková, Opava.
 
Napsal(a): Ing. Jan Kremser
Datum: 22.05.2014 07:58:59

Dnešního dne 21.5. jsme absolvovali s manželkou ambulance dia/Dr.Palečková a bolesti/Dr.Hermanová. Manželka je imobilní a z toho vyplývají další potíže. Přístup obou ambulancí přímo vzorný. Začínám mít lepší dojem z opavská nemocnice /po ne zrovna dobrých osobních zkušenostech na opavské interně L2/ Oběma ambulancím patří poděkování. Ing. Jan Kremser, Opava.
 
Napsal(a): Jiří Vymazal
Datum: 18.05.2014 17:47:15

Dobrý den ,rád bych touto cestou poděkoval všem lékařům a sestrám na ORL oddělení kteří se o mne starali pří operaci a následné léčbě děkuji.
 
Napsal(a): Marcela Klementová
Datum: 25.04.2014 10:28:17

: Dobrý den, minulý týden jsem byla hospitalizována na gynekologickém oddělení. Šlo o menší, plánovaný zákrok a přesto mi byla věnována maximální péče. Celý personál tohoto oddělení je velmi příjemný, profesionální, s lidským přístupem a to je přesně to, co lidé v nemocnici potřebují. Pokud se dá o nemocnici říct, že tam \"bylo dobře\", je to můj případ. Tímto ještě jednou děkuji všem a v jejich jistě náročné práci přeji hodně úspěchů.
 
Napsal(a): Hana Řehulková
Datum: 22.04.2014 13:41:23

Veliký dík patří všem, kteří se na oddělení GDO pavilonu F starali dlouhé tři měsíce o moji tetu paní Vlastu Wolfovou, která byla po těžkém úraze hospitalizovaná na tomto oddělení. Celému personálu - lékařkám, sestřičkám, ošetřovatelkám i rehabilitačním pracovníkům moc děkujeme za trpělivý a profesionální přístup. Rodina Wolfova a Řehulkova
 
Napsal(a): Monika T.
Datum: 23.03.2014 20:13:17

Ráda bych touto cestou poděkovala všem lékařům a sestřičkám na odd. ortopedie, kteří se o mne starali po dobu mé hospitalizace, jsou to velice profesionální a hlavně příjemní lidé. Ještě jednou děkuji.
 
Napsal(a): Mgr. Šárka Urbanová
Datum: 21.03.2014 09:40:13

Velmi děkuji pracovnicím transfuzní stanice Opava za jejich příspěvek na projektovém Dni zdraví, který proběhl 11.března 2014 na Slezském gymnáziu pro studenty 3. ročníků. Přednáška, kterou přispěly, byla velmi přínosná jak po odborné a studijní stránce, tak i morálně a lidsky. Věřím, že z řad studentů vzejdou po této akci i budoucí dárci krve. Upřímně děkuji. Mgr. Šárka Urbanová, učitelka biologie a chemie na Slezském gymnáziu Opava.
 
Napsal(a): Iveta a Terezie Tomíčkovi
Datum: 13.03.2014 10:58:34

Ráda bych touto cestou poděkovala porodní asistentce paní Božence Najsrové za psychickou podporu před porodem i během porodu. Také bych chtěla poděkovat všem sestřičkám na oddělení šestinedělí, sestřičkám a laktačním poradkyním na novorozeneckém oddělení za ochotu, trpělivost a milý přístup.
 
Napsal(a): Janů Oldřich
Datum: 10.03.2014 08:06:33

V období od 4.2. do 11.2. letošního roku jsem byl hospitalizován na urologickém oddělení, kde jsem podstoupil operaci prostaty /PVP/. Chtěl bych poděkovat za velice příjemné a ochotné jednání celého Vašeho zdravotnického personálu oddělení URL vedené panem primářem Romanem Staňkem.
 
Napsal(a): Milan Řehoř
Datum: 04.03.2014 09:32:07

Celé Centrální jednotce intenzivní péče, doktorům i sestřičkám, chci poděkovat za vše, co pro mě udělali po dobu mého pobytu na tomto oddělení. Za milá slova, slova povzbuzení, vstřícnost, ochotu a samozřejmý úsměv. DĚKUJI MOC!
 
Napsal(a): Petr Burian
Datum: 24.02.2014 21:17:46

Tímto bych rád poděkoval všem doktorům i sestrám, kteří se o mě starali běhěm mé hospitalizace na ortopedii v půli února. Přístup všech byl na nejvyšší úrovni. Měl jsem všechny informace, co jsem potřeboval, nic nebyl problém a to od každého a s úsměvem! Byl jsem nadmíru spokojen a všem bych touto cestou ještě jednou rád poděkoval. DÍKY!
 
Napsal(a): Petra M.
Datum: 18.02.2014 15:35:14

Ráda bych touto cestou poděkovala oddělením L3 a V1 za profesionální a obětavý přístup po celou dobu hospitalizace mé babičky Anny Balonkové a zároveň za vstřícnost při komunikaci s rodinou. Děkuji všem lékařům a sestrám obou oddělení.
 
Napsal(a): Vladan Špičák
Datum: 18.02.2014 08:06:33

Děkuji touto cestou za celou rodinu infekčnímu oddělení S2 - jak lékařům tak sestřičkám, za krásnou péči a lidským přístupem v posledních dnech života mého tatínka.
 
Napsal(a): Soňa Osmančíková
Datum: 12.02.2014 21:06:35

Dobrý den, v měsíci lednu jsem se podrobila velmi nepříjemnému vyšetření na oddělení gastroenterologickém. Chtěla bych velmi poděkovat celému týmu lékařů a sester, jejich vlídný a laskavý přístup mě doslova ohromil a velmi mi pomohl vyšetření zvládnout. Zde je má poklona a díky MUDr. Mikolajkovi, sestře Ivetě Ryglové, Hance Kupčíkové, Věře Hradílkové a Aleně Ondruszové. Přeji všem do budoucna hodně zdaru v práci i osobním životě.
 
Napsal(a): Stanislav Hledík
Datum: 06.02.2014 22:35:22

Vážená paní primářko Sehnálková, děkujeme Vám za umožnění exkurze studentů na Oddělení patologické anatomie. Paní doktorka Gabriela Černá velmi erudovaným a poutavým způsobem vedla přednášku a celou exkurzi po oddělení. Studenti Ústavu fyziky Slezské univerzity v Opavě, kteří v letním semestru navštěvovali předmět Medicínské diagnostické systémy a zpracování medicínských dat, měli takto jedinečnou možnost rozšířit své dosavadní znalosti i o oblast laboratorní a přístrojové techniky v patologii. Velké díky patří také vedoucímu laborantovi Bc. Pavlu Levákovi, který studentům osvětlil principy laboratorních metod a přístrojů. Velmi Vám tímto děkujeme za zapojení se do procesu univerzitního vzdělávání. Se srdečným pozdravem a díky, RNDr. Stanislav Hledík, Ph.D., vedoucí Ústavu fyziky FPF SU v Opavě.
 
Napsal(a): Pavel Ondráček
Datum: 13.01.2014 10:29:18

Dovolte mi touto cestou vyslovit obdiv a poděkovat personálu oddělení GDO za mravenčí práci na tomto oddělení a vzornou péči o mou maminku p. Annu Ondráčkovou. Zvláštní poděkování pak RS Barboře Juráskové za pomoc při administrativních úkonech a vstřícném přístupu. Děkuji a přeji krásný rok 2014 !!
 
Napsal(a): Milada Meinhardová
Datum: 08.01.2014 09:29:51

Chtěla bych touto cestou poděkovat za bezproblémové zvládnutí operace akutní apendicitidy mého syna Štefana Meinharda. Tento zákrok provedl 18.10.2013 operační tým vedený MUDr. Oldřichem Bönischem. Taktéž oceňuji laskavý a empatický přístup sester oddělení V2. „To, co svět opravdu potřebuje, je více lásky a méně papírování“ (Pearl Baileyová). S pozdravem Milada Meinhardová, zdravotní sestra Charity Hlučín s více než 34 letou sesterskou praxí.
 
Napsal(a): David Lenger
Datum: 08.01.2014 08:05:52

Dobrý den, dnes dopoledne jsem byl vyšetřen na neurologickém oddělení. Chtěl bych touto cestou poděkovat sestřičkám na příjmové ambulanci a sestřičce na infúzi za milý a příjemný přístup ke mě jako pacientovi a pí. doktorce Berkusové za velice profesionální přístup. Veliký dík ještě jednou všem.
 
Napsal(a): Václavíková
Datum: 07.01.2014 08:05:26

Dobrý den, chtěla bych touto cestou poděkovat MUDr. Z. Heraltovi z oddělení TRN za vlídný a profesionální přístup k pacientovi. Dále za rychle jednání při určení diagnózi a následné odeslaní k další léčbě. Jsem Vám moc vděčná, i když první vysledky nevypadaly moc dobře. Děkuji Vám Václavíková.
 
Napsal(a): Veronika Pchálková
Datum: 05.01.2014 20:58:39

Dobrý den, chtěla bych poděkovat za vstřícný přístup a velkou pomoc a podporu při porodu hlavně paní Mockové a paní doktorce Šimkové. Jako prvorodička jsem měla opravdu strach, ale díky nim budu mít na tento silný zážitek opravdu jen krásné vzpomínky. Velký dík za laskavou péči a starostlivost patří i celému kolektivu sestřiček z novorozeneckého oddělení a oddělení šestinedělí, který se o nás opravdu ukázkově staral. Děkujeme a přejeme co nejvíce spokojených pacientů. Veronika, Martin a Nelinka (17.12.2013).
 
Starší příspěvky:   2018  |   2017  |   2016  |   2015  |   2014  |   2013  |   2012  |   2011  |   2010  |   2009  |   2008
 
   
 

 
Smluvní zdravotní pojišťovny:
111 201 205
207 211 213
 
Aktuality a média
Oddělení
Naše muzea
Pro pacienty
Odborná veřejnost
O nemocnici
Kontakt
Slezská nemocnice v Opavě,
příspěvková organizace
Olomoucká 470/86, Předměstí
746 01 Opava
Tel: 553 766 111 (ústředna)
Fax: 553 766 884
Internet: www.snopava.cz
IČO: 47813750
DIČ: CZ47813750
ID datové schránky: q2ak7ru
Bankovní spojení:
19-0633950217/0100,
KB Opava, a.s.
Registrace:
Obchodní rejstřík vedený
Krajským soudem v Ostravě,
odd. Pr., vložka 924