+420 553 766 111
sekretariat@snopava.cz
Slezská nemocnice v Opavě je příspěvkovou organizací zřizovanou Moravskoslezským krajem.
Vážení klienti, návštěvníci,

děkujeme Vám za zaslání Vašich názorů, dotazů. Všechny připomínky jsou vždy předány na příslušná oddělení našeho zdravotnického zařízení. Rádi bychom Vás ujistili, že všechny příspěvky - ať už pochvalné či kritické - jsou projednány.

Po prošetření Vašich upozornění, názorů či podnětů budete o výsledku i o případných nápravných opatřeních informováni.

Vedení nemocnice vítá veškeré příspěvky, které napomohou k dalšímu zkvalitnění péče o klienty a návštěvníky Slezské nemocnice v Opavě.

Formulář pro zaslání názoru
  Souhlasím se zpracováním mých osobních údajů v rozsahu "jméno, příjmení" za účelem zveřejnění mého názoru na tomto webu. Pokud uvedete "e-mail", bude zpracován pouze za účelem odpovědi na Váš názor či dotaz a po ukončení této činnosti nebude dále uchováván. Zpracování probíhá v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady č. 2016/679 ze dne 27. 4. 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů (GDPR). Souhlas se zpracováním můžete kdykoliv odvolat - více informací viz. INFORMACE O ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ PRO PACIENTY.

 

Napsali jste nám v letošním roce
Napsal(a): Lucie Becková
Datum: 23.12.2015 08:21:43

Dobrý den, musím vyjádřit velký, obrovský dík, celému oddělení dětské chirurgie i operačnímu týmu, který měl krátce před vánočními svátky v péči mou dcerku. Přišly jsem s \"banalitou\", dehydrovaným dítětem po celodenním a celonočním zvracení, s bolestí bříška. Bolesti neustávaly, dcerce se všichni snažili pomoci, měli jsme neustálý dozor, sestřička neváhala i v noci volat na konzultaci lékaře, když se mé dcerce dařilo stále hůř. Situace bohužel skončila operací, bohužel proto, že každý rodič by měl dítě raději zdravé, ale bohudík za to, že lékaři udělali vše, co mohli, aby přišli na příčinu jejích obtíží. Bolesti bříška měly nečekaný původ, dost mě příčina šokovala, překvapila. Přes toto všechno se stále všichni maximálně snažili nám situaci ulehčit. Sestry i lékaři se ptali, odpovídali na mé dotazy a vše mi vysvětlovali. Všichni byli velmi trpěliví, empatičtí a na dcerku hodní. Důkazem budiž i to, že dcerka po návratu domů dokonce plakala, že se jí moc stýská po těch hodných sestřičkách. Velmi děkuji za veškerou péči, jsem Vám vděčná za zdraví mé dcerky, všechno mohlo dopadnout špatně, pokud by lékaři a sestry nebyli tak pečliví, jsou to profíci na svém místě, do jednoho a jedné!!! Malou výtku mám, vůbec se netýká péče nebo personálu - jedná se o sprchy. Vím, je to maličkost, ale celý týden se sprchovat v chladné, spíš studené vodě, to nebylo moc příjemné, a to jsem dospělá. Dítě jsem nesprchovala, po operaci ani nemohla do sprchy, naštěstí, nedovedu si představit, že bych ji trápila studenou vodou. Prosím o nápravu této skutečnosti pro budoucí pacienty, pak bude všechno naprosto perfektní. Ještě jednou moc děkuji, L. Becková.
 
Napsal(a): Josef Novotný
Datum: 21.12.2015 08:14:54

Dobrý den, chtěl bych touto cestou poděkovat celému oddělení ambulance a lůžkové části ORL pod vedením MUDr. Richarda Lenerta, Ph.D., a vrchní sestry Bc. Simony Batkové že jejích profesionální přístup všech lékařů, sester a pomocného personálu, je na vysoké úrovni. I při bolestech si našli čas na úsměv a humor. Moc děkuji za léčbu a přeji příjemné svátky všem takovým zdravotníkům v SNO p.o. S pozdravem z Krnova Josef Novotný.
 
Napsal(a): Petr Buksa
Datum: 08.12.2015 07:59:02

Děkuji Vám za příjemné dny od roku 2012 do roku 2015. U Vás se člověk cítil opravdu skvěle, skoro jako rodina.... :-) Personál na 1*. Bohužel budu muset navštěvovat jiné centrum, což mě velice mrzí :-( Snad ještě do konce života pomohu někomu zachránit život :-) Přece jen jde o to, ať je člověk zdravý a to se mi splnilo :-) Přeji Vám krásné svátky a mnoho štěstí v roce 2016. A nespočet spokojených dárců, mezi které jsem patřil i Já, mockrát děkuji!!!!!!!! Pavilon C :-) Hematologicko-transfuzního oddělení SNO.
 
Napsal(a): Michal Dembowski
Datum: 28.11.2015 15:05:49

Dobrý den, dovolte mi poděkovat, že dne 22.9.2015 nám, studentům druhého ročníku navazujícího studia oboru Biomedicínské inženýrství z VŠB - TU v Ostravě, byla umožněna exkurze na oddělení patologické anatomie. Poděkovat bychom chtěli především paní primářce MUDr. Evě Sehnálkové a celému jejímu týmu za profesionální a velice přínosnou exkurzi. Rovněž bychom jim rádi poděkovali za vstřícnost a ochotu věnovat se skupině studentů, které umožnili více nahlédnout do laboratorního prostředí tohoto oddělení a objasnit tímto problematiku a důležitost tohoto oddělení. Za celou skupinu studentů BME Michal Dembowski.
 
Napsal(a): Mgr. Bc. Daniel Ševčík
Datum: 27.11.2015 08:33:03

Dobrý den, 23. 11. 2015 jsem podstoupil ve Vaší nemocnici plánovanou cholecystektomii, která byla provedena laparoskopicky. Rád bych chtěl touto formou poděkovat nejen lékařům, ale i sestrám a všem zdravotnickým pracovníkům na oddělení V3, za jejich erudovaný, vstřícný a empatický přístup. Byl jsem příjemně překvapen jejich snahou mi pobyt co nejvíce ulehčit, vždy měli čas na mé otázky a nekončící úsměv na rtu. Děkuji.
 
Napsal(a): Hana Klapuchová
Datum: 02.11.2015 15:31:04

Dobrý den, během měsíce října jsem byla s mým otcem Janem Grygarem několikrát na neurologické ambulanci, také na neurologické pohotovosti. Vždy byl přítomen u vyšetření MUDr. Patrik Jantošík, kterému bych ráda touto cestou poděkovala za profesionální přístup a ochotu, hlavně oceňuji lidský přístup ke starším lidem. S pozdravem Hana Klapuchová, dcera.
 
Napsal(a): Lucie Citronová
Datum: 12.10.2015 09:07:52

Dobrý den, dne 5.10.2015 jsme byli s naším synem Viktorem Borovjakem hospitalizováni na oddělení dětské JIP a po sléze na oddělení M2 menší děti. Tímto bych chtěla strašně moc poděkovat veškerému personálu, jak lékařům tak sestřičkám, za příkladnou a svědomitou péči, ochotu a hlavně ÚŽASNÝ LIDSKÝ PŘÍSTUP a nikdy nekončící úsměv. Byli jste skvělí, moc děkujeme za vše. Zdraví Lucie Citronová a Viki.
 
Napsal(a): Otto Pokorný
Datum: 06.10.2015 14:10:37

Děkuji všem ve Slezské nemocnici, hlavně oddělení úrazové chirurgie (traumatologii) za skutečně vzornou péčí o mě. Byl jsem u Vás hospitalizování od 21. září do 23. září 2015 následkem pádu na hlavu. Také moc děkuji všem lékařům na ambulanci, kteří mi dělali odborné vyšetření a dále neurologickému, internímu a chirurgickému oddělení. Také děkuji všem zdravotníkům, ošetřovatelkám, lékařům a studentům ze střední zdravotní školy v Opavě za vzornou péči na lůžkovém oddělení úrazové chirurgie-traumatologie. Věrný pacient Otto Pokorný z Litultovic u Opavy.
 
Napsal(a): Mgr. Magda Petrová
Datum: 21.09.2015 14:56:36

Dobrý den, chtěla bych touto cestou poděkovat paní doktorce MUDr. Zuzaně Němcové za ošetření dcery Michaely na pohotovosti ORL v pátek dne 18.9.2015 ve večerních hodinách. Velmi děkujeme za její trpělivost a naprosto skvělý přístup, jak profesionální, tak lidský. S pozdravem M. Petrová, Bruntál.
 
Napsal(a): Zuzka a Honza Šindelářovi
Datum: 01.09.2015 16:40:28

Touto cestou chceme mockrát poděkovat za perfektní přístup a osobní jednání při narození naší dcery Natálky 2.8.2015. Porod byl sice dlouhý a náročný, ale díky skvělé podpoře a komunikaci s lékařským týmem vedeným MUDr. Peterem Lučanem byl vlastně příjemný. Děkuju porodní asistentce Zuzce Schneidrové, která dokázala pomoct i podpořit v každé chvíli. A samozřejmě také velký dík všem sestřičkám a lékařům, které se o nás starali v průběhu našeho pobytu na oddělení šestinedělí a novorozeneckém. Na tento čas máme jen ty nejlepší vzpomínky.
 
Napsal(a): Jiří Hymlár
Datum: 18.08.2015 21:46:39

Chtěl bych poděkovat všem sestřičkám a lékařům na infekčním odděleni S2 kde jsem ležel, za vzornou péči a laskavý přístup, hlavně pak sestřičce, která sloužila noční službu ze středy 29.7. na čtvrtek 30.7. - kdy mi bylo nejhůř - za její ochotu a obětavost. Jelikož neznám její jméno, tak bych ji chtěl tímto poděkovat. Ještě jednou všem děkuji za ochotu a profesionální přístup. Hymlár J.
 
Napsal(a): MUDr. Drastichová
Datum: 17.08.2015 08:42:00

Vážení kolegové z dispečinku sanitek, chtěla bych Vám poděkovat za to, že nemožné se stalo skutečností a sanitky jezdí včas, dle našich požadavků. Už jsem v to nedoufala, ale v rámci organizačních změn se stal zázrak. Dříve pacienti čekali na odvoz i 3-4 hodiny, nyní maximálně 1/2 hodiny. A to dokonce i v panujícím vedru! Držíme palce, ať to vychází i nadále. Za kolektiv GDO-F MUDr. Drastichová.
 
Napsal(a): Šárka Slížková
Datum: 17.08.2015 07:55:48

Dobrý den, chtěla bych tímto poděkovat celému kolektivu infekčního oddělení S1, S2 a JIP. Lékaři i sestřičky se pečlivě starali o mou maminku Annu Slížkovou po celou dobu hospitalizace a pečovali o ni i v posledních chvílích jejího života velice dobře a citlivě, nikdy nešetřili úsměvem a dobrou náladou, i když péče o tak nemocné pacienty není jednoduchá. Přeji všem hodně zdraví a životního elánu do další práce, s velkými díky za celou rodinu Š.Slížková.
 
Napsal(a): Magda
Datum: 03.08.2015 18:47:26

Dobrý den, dovolte, abych se s Vámi podělila o následující zkušenost: téměř jedenáct let docházím jako pacientka do hematologické ambulance v Opavě a jsem velmi ráda, že mohu ohodnotit práci této ambulance jako vynikající a nadstandartní. Velmi děkuji mé ošetřující lékařce prim. MUDr. Dagmar Adamové za maximální profesní preciznost, trpělivost, ochotu a lidské chápání. Dále děkuji všem sestřičkám hematologické ambulance za laskavé, vlídné chování a také za úsměv. Nemohu opomenout poděkovat za perfektně a bezbolestně prováděné odběry krve sestřičkám na pavilonu U. Dík patří také všem pracovníkům laboratoří bez jejichž přesné a pečlivé práce by nemohla být mozaika vyšetření nikdy úplná. Vždy odcházím z hematologické ambulance s velmi dobrým pocitem, že je o mě velmi dobře postaráno. Přeji všem zdraví, štěstí a úspěchy v náročné práci.
 
Napsal(a): Markéta Bilanová
Datum: 03.08.2015 18:45:27

Dobrý den, chtěla bych tímto způsobem vyjádřit poděkování a ocenit velmi lidský, vstřícný a naprosto profesionální přístup zaměstnanců JIP větších dětí Vaší nemocnice. Naše dcera Elvírka má velice komplikovaný zdravotní stav (TS,PEG) a do SNO byla převezena náhodou, jinak bývá hospitalizovaná v Ostravě nebo FM. Jelikož můžu opravdu srovnávat, tak konstatuji, že práce sester na tomto oddělení a jejich způsob komunikace s rodiči (nekomunikujícího pacienta), jsou naprosto ukázkové a FNO by si měla z nich měla vzít příklad (!). Děkuji za péči, kterou jste dceři věnovali a ochotu naslouchat rodičům takto nemocných dětí.
 
Napsal(a): Pavla Geyerová
Datum: 19.07.2015 21:42:21

Pěkný den, chtěla bych velmi poděkovat paní primářce MUDr. Evě Sehnálkové za umožnění exkurze do muzea patologie. Paní primářka nám poskytla informace k oboru patologie a také k vzorkům, což bylo velmi poučné. Děkuji také za čas, který nám byl věnován. S pozdravem Pavla Geyerová.
 
Napsal(a): Iveta Venglářová
Datum: 13.07.2015 15:08:39

Dobrý den pane řediteli, ráda bych touto cestou poděkovala a zároveň vyjádřila vděčnost doslova za záchranu života mého 82-letého otce panu primáři MUDr. Romanu Staňkovi. Po bezprecedentním přístupu ošetřujícího lékaře v místě bydliště, jsem pátrala po možnostech léčby BHP v rámci celé ČR, zjistila jsem, že urologické oddělení Vaší nemocnice je jedno ze čtyř zdravotnických zařízení, která pracují s laserem Greenlight. Obrátila jsem se přímo na pana primáře Staňka a pak už šlo vše nevídaně hladce. Děkuji mu za maximálně profesionální a naprosto osobní přístup. Chtěla bych také vyzvednout velmi kvalitní péči celého týmu urologického oddělení. Přeji mnoho spokojených klientů celé Vaší nemocnici.
 
Napsal(a): Gabriela Neuwirthová
Datum: 06.07.2015 21:18:49

Dobrý den, ráda bych poděkovala za vzornou, profesionální a zároveň vstřícnou péči personálu infekčního oddělení S2 v čele s prim. MUDr. Kümpelem. Byla jsem zde se synem hospitalizovaná týden a byli jsme velice spokojení. Mnoho úspěchů v osobním i profesním životě vám všem přeje G.Neuwirthová.
 
Napsal(a): Petr Lehnert
Datum: 26.06.2015 12:45:46

Dobrý den, chtěl bych touto cestou moc, moc, moc poděkovat paní MUDr. JANĚ SCHMIDTOVÉ a celému týmu dětské chirurgie. Vstřícný, příjemný, trpělivý a profesionální přístup všech pracovníků oddělení. Jsou to lidé na pravém místě a mohou být příkladem pro ostatní nemocnice a jiná oddělení. Ještě jednou Všem moc děkuji za starost o mého syna. Pevně věřím, že se tato pochvala dostane ke Všem na oddělení a že nezůstane jen u této písemné pochvaly, ale také nějaké případné odměny. Přeji Všem Hezké léto. S pozdravem, Petr Lehnert.
 
Napsal(a): Mgr. Adéla Nowická
Datum: 25.06.2015 08:13:23

Dobrý den, chtěla bych touto cestou poděkovat veškerému personálu gynekologického oddělení V7, kde jsem byla hospitalizována a také personálu gynekologické ambulance. Celé oddělení pod vedením staniční sestry Lučanové pracuje výborně, profesionálně, ale na druhou stranu také s taktem a pochopením. Sestřičky byly vždy usměvavé a ochotné pomoci. Další mé velké díky patří staniční sestře Hradilíkové, která o mě pečovala po celou dobu, kterou jsem strávila na porodním sále. Poskytla mi velkou oporu a tak i samotný porod nebyl žádná \"noční můra\". Také si nemohu vynachválit staniční sestřičku novorozeneckého oddělení, která se nám postarala o naše zlatíčko. I sestřičky jejího oddělení byly ochotné a milé. Děkuji i lékařům MUDr. Šustkovi, MUDr. Šefčíkové a MUDr. Malaníkovi za jejich péči, optimismus a profesionalitu. Ještě jednou VŠEM DĚKUJI a gynekologické oddělení budu jen a jen vychvalovat.
 
Napsal(a): Alexandra Valíková
Datum: 22.06.2015 14:20:29

Chtěla bych moc poděkovat všem sestřičkám a lékařům gynekologického oddělení v Opavě za vzornou péči a pěkný přístup. Líbilo se mi také zařízení oddělení, kde jsem ležela po operaci. Přeji všem hodně úspěchů v další práci. S pozdravem Valíková Alexandra.
 
Napsal(a): Mgr. Alexandra Hoňková
Datum: 15.06.2015 14:29:27

Dobrý den, ráda bych touto cestou poděkovala paní primářce MUDr. Evě Sehnálkové a MUDr. Gabriele Černé za možnost uskutečnění exkurze na oddělení patologie pro seminaristy z biologie našeho gymnázia. Studenti měli možnost shlédnout velmi odpovědnou práci lékařů, vzorky tkání pod mikroskopem, a také si prohlédnou muzeum patologie. Exkurze byla pro všechny velmi zajímavá a přínosná. Děkuji ještě jednou, že si na nás i přes velké vytížení udělali čas. S pozdravem, Alexandra Hoňková.
 
Napsal(a): Marie Onderová
Datum: 08.06.2015 12:17:51

Vážený pane řediteli, dovolte mi, abych touto cestou poděkovala paní doktorce Janě Berkusové, sestřičkám v ambulanci a sestřičce v denním stacionáři, za jejich profesionalitu, vstřícnost a ochotu řešit problém pacienta. S takovým přístupem se v dnešní době člověk moc nesetká. Přeji Vám i všem pracovníkům nemocnice hodně úspěchů, ve Vaší nelehké práci.
 
Napsal(a): Eva Sehnálková
Datum: 04.06.2015 23:15:24

Dobrý den, rádi bychom poděkovali prim. MUDr. Martinu Krobotovi, ošetřující lékařce a sestřičkám na oddělení neurologie za péči o našeho tatínka. Dodatečně děkujeme také kolektivu GDO pavilonu D - sestřičkám, ošetřovatelkám, rehabilitačním sestrám a lékařkám MUDr. Martině Pařízkové a MUDr. Evě Hasalíkové, které se jeho léčbu staraly v zimních měsících. Pavel Kozelský a Eva Sehnálková.
 
Napsal(a): Andrea Vaňková
Datum: 31.05.2015 20:36:00

Vážený pane řediteli, dovolte mi, abych touto cestou poděkovala a pochválila velmi profesionální, vstřícný a milý přístup všech lékařů a sestřiček gynekologicko-porodnického oddělení. Zvláštní poděkování patří MUDr. Fabiánovi, sestřičce Veronice z ambulance a všem sestřičkám z gynekologického oddělení a také prim. MUDr. Hudymačovi. Ještě jednou moc děkuji, chválím a přimlouvám se za pořádnou finanční odměnu. S pozdravem Andrea Vaňková.
 
Napsal(a): Anna
Datum: 25.05.2015 08:05:18

Dobrý den, tímto bych chtěla poděkovat jak lékařům tak i sestřičkám které se o mě staraly na JIP a poté na dětském oddělení. Celou dobu se o mě krásně staraly. Strašně milé sestřičky s úžasným přístupem. Celou dobu mě uklidňovaly že to bude v pohodě, všechno mi přinesly. Takže kdyby se mi opět něco stalo (což nechci) tak vím, že nemusím mít strach. To prostředí tam bylo krásné, jak WC tak sprcha. Vím, že se na JIP jmenovala jedna paní sestřička Jana, tak právě ona byla úplně milá a moc hodná. Děkuju vám za úžasný pobyt v nemocnici, jste moc milí a přeju hodně štěstí do budoucna.
 
Napsal(a): Rostislav Němec
Datum: 04.05.2015 20:18:10

Vážený pane doktore/paní doktorko, milé sestry a ošetřující personále, velmi děkuji za velmi laskavé zacházení během mého pobytu v době od 22.4. do 25.4.2015 ve Slezské nemocnici v Opavě při hospitalizaci na urologickém oddělení. Dále si vážím veškerých Vašich rad a pomoci, které mi byly uděleny, a za celkovou péči, díky které jsem mohl být brzo propuštěn do domácího ošetřování. S pozdravem Němec Rostislav, Budišov nad Budišovkou.
 
Napsal(a): Helena Líbalová
Datum: 21.04.2015 08:12:13

Dnes jsem byla opět na ORL se synem, luxusní přístup nejen doktorů, ale i sestřiček. Děkuji opavské nemocnici za skvělou péči o mého syna a také za skvělý přístup zdejší porodnice, kde jsem rodila svého druhého "bobka". Děkuji.
 
Napsal(a): Eva Krömrová
Datum: 19.04.2015 21:35:20

Ráda bych i já touto cestou dodatečně poděkovala všem pracovníkům gynekologicko-porodnického oddělení za péči, kterou mi i mému dítěti během našeho pobytu o Vánocích 2014 poskytli. Syn se narodil neplánovaně při mé cestě na Opavsko. Namísto pražského Podolí jsem tak rodila v Opavě a hodnotím to tak, že jsem si nemohla \"vybrat\" lépe. Negativní pověst opavské porodnice, kterou jsem občas zaslechla, je po mé zkušenosti naprosto nezasloužená. Budova porodnice je nová, perfektně vybavená a příjemně zařízená. Personál je vysoce profesionální a respektuje individuální přání rodiček, následné poporodní péči a péči o miminko rovněž nemám absolutně co vytknout. Všichni, se kterými jsem se setkala, od lékařů, porodních asistentek, sester až po pomocný personál byli milí, ochotní a chovali se velice lidsky. Pokud tedy někoho dosud odrazovala pověst opavské porodnice, po vlastních zkušenostech ji mohu jen doporučit.
 
Napsal(a): Andrea Kuglerová
Datum: 17.04.2015 14:33:58

Dobrý den, ráda bych poděkovala infekčnímu oddělení za péči, kterou poskytovali mé dceři Lucii. Byla více než stoprocentní, děkuji celému týmu, jsou to opravdu skvělí profesionálové pod skvělým vedením pana primáře. Ještě jednou děkuji.
 
Napsal(a): Marta Černínová
Datum: 08.04.2015 20:06:13

Dobrý den, minulý týden od 30.3. - 4.4.2015 jsem byla hospitalizována na gynekologickém oddělení. Chtěla bych poděkovat panu MUDr. Šustkovi a vrchní sestře Vaňkové a celému personálu tohoto oddělení za velmi příjemný, profesionální a lidským přístup. Tímto bych všem chtěla udělit veřejnou pochvalu. Ještě jednou děkuji všem. A přeji Vám jen to nejlepší a jen spokojené pacienty jako jsem byla já.
 
Napsal(a): Roman Kohut
Datum: 06.04.2015 19:19:58

Dobrý den, chtěl bych poděkovat panu doktorovi Davidovi Šimečkovi z interní ambulance za šikovné ruce a vstřícný a lidský přístup.
 
Napsal(a): Šárka Slížková
Datum: 31.03.2015 13:47:15

Hezký den, moje matka byla hospitalizována na oddělení L3 a jejím ošetřujícím lékařem je MUDr. Jakub Seget. Touto cestou bych chtěla vyjádřit velikou pochvalu tomuto lékaři, jeho chování je obdivuhodně milé a vstřícné a navíc každý z jeho řeči pochopí, o čem mluví, i když zrovna není zdravotník jako já. Moje matka není zdaleka na konci léčení, ale velice hezké jednání MUDr. Segeta dodá hodně nadějí. Ještě jednou mnohokrát děkuji za péči jemu i celému ošetřujícímu personálu, přeji hodně sil při další práci a zdravím.
 
Napsal(a): Plačková Jana
Datum: 19.03.2015 08:43:31

Jaká je Slezská nemcnice v Opavě? Napíši to stručne, je na úrovni a vše jak má v nemocnici být. Dokonalá lékařská péče o pacienty, odbornost lékařů. Sestřičky milé a ochotné plnit Vaše přání. Všude čistota, pořádek, k tomu dobrá strava. Osobně jsem ji navštívila od 9.3. do 13.3.2015 na kožním oddělení pavilon S. Byla jsem naprosto spokojená a myslím, že nejen já.
 
Napsal(a): Šárka Fabíková
Datum: 11.03.2015 10:21:20

Krásný den, chtěla bych touto cestou poděkovat celému týmu chirurgického oddělení, kde jsem byla hospitalizovaná v únoru. Všichni se chovali moc příjemně, sestřičky byly velice ochotné a milé a zaslouží si pochvalu. Také pan doktor Sekret který léčí zároveň svým optimistický přístupem a vlídným slovem.
 
Napsal(a): Radka Ludvíková
Datum: 10.03.2015 08:01:57

Chtěla bych touto cestou poděkovat personálu dětského oddělení. Byla jsem se svým synem hospitalizována v únoru na oddělení menších dětí M2 a byli jsme moc spokojeni. Všichni se chovali příjemně, profesionálně a zaslouží si pochvalu.
 
Napsal(a): Marcela Bohdalová
Datum: 06.03.2015 10:10:29

Přeji hezký den. Byla jsem pacientkou na ORL oddělení a musím pochválit celý team, jak lékaře tak i sestry. V dnešní době a z vlastních zkušeností vím, že takový přístup se už nenosí. Pane primáři, sestavil jste team lidí, kteří svou práci berou velmi zodpovědně a zato si zasloužíte veřejnou POCHVALU!!! Za pár týdnů mě čeká další operace a musím přiznat, že už se k vám těším. Mé prvotní obavy byly úplně zbytečné. Ještě jednou VELICE DĚKUJI a jen tak dál!!!
 
Napsal(a): Milena Bernátová
Datum: 03.03.2015 13:29:40

Dobrý den, chtěla bych touto cestou moc poděkovat celému zdravotnickému personálu oddělení V1 - ženy, za vše, jak mi věnovali veškerou péči během mého celého pobytu na tomto oddělení (od 5.února do 12. února 2015). Děkuji všem za přístup, profesionalitu a hlavně za vlídnost, lidskost a ochotu v každé chvíli. Obzvláště moc bych chtěla poděkovat panu MUDr. Dobroslavu Sekretovi - je to vyjímečný člověk s profesionálním přístupem, navíc velmi optimistický a lidský - velmi Vám, vážený pane doktore, děkuji za vše, co jste pro mě udělal. Ještě jednou velké díky Vám všem - lékařům a sestřičkám! S úctou Milena Bernátová.
 
Napsal(a): Roman Kohut
Datum: 02.03.2015 08:16:43

Děkuji neurologické ambulanci za milý a vstřícný přístup, především za jejich šikovné ruce při neurologickém vyšetření. S pozdravem Roman Kohut.
 
Napsal(a): Lenka Krausová
Datum: 27.02.2015 13:58:24

Ráda bych touto cestou poděkovala paní doktorce MUDr. Janě Schmidtové za milý a vstřícný přístup a především za její šikovné ruce při chirurgickém zákroku na obličeji. S pozdravem Lenka Krausová.
 
Napsal(a): Dana Brychtová
Datum: 27.02.2015 07:56:42

Dobrý den. Chtěla bych touto cestou poděkovat infekčnímu oddělení za záchranu života našeho tatínka pana Vítězslava Tylšara z Přemyslovic u Prostějova. Zde byl převezen se žloutenkou typu E, s otokem mozku, zašitou částí lebky do břicha, v bezvědomí, napojený na plicní ventilaci ve vážném stavu. Děkuji tímto panu primáři MUDr. Petru Kümpelovi, lékařům, sestřičkám za vynikající péči, úžasný přístup, profesionalitu, vlídnost, lidskost, trpělivost, empatii. Zvláštní poděkování patří ošetřující lékařce MUDr. Kateřině Firleyové, která nám vrátila tatínka zpět na cestu životem, za její optimistický přístup a komunikaci během léčby. Nejenže léčila našeho tatínka, ale psychicky držela i nás nad vodou. Nelze slovy popsat naše obrovské poděkování tomuto oddělení. Děkuji jménem celé rodiny. Dana Brychtová
 
Napsal(a): Jarmila Malohlavová
Datum: 09.02.2015 19:57:40

Dne 4. 2. 2015 se manželovi udělalo velmi špatně a tak jsem ho odvezla na interní ambulanci pavilonu L. Byla jsem velmi příjemně překvapená přístupem a odbornou úrovní personálu. S úsměvem na rtech se o nás po celou dobu pečlivě staraly sestřičky Vávrová, Šišovská, Fajkusová a Galvasová. Velmi svědomitě a pečlivě vyšetřoval manžela také MUDr. Seget. Na JIP přijímal a další vyšetření prováděl MUDr. Kříbek, k jehož profesionálnímu přístupu nebylo co dodat. Chtěla bych touto cestou všechny pochválit a za vše moc poděkovat. Odcházela jsem domů klidná s pocitem, že manžel je v dobrých rukou. Děkuji Malohlavová Jarmila.
 
Napsal(a): Gabriela Thimelová
Datum: 09.02.2015 19:56:12

Chtěla bych napsat pár děkovných slov na Vaši nemocnici. Byla jsem hospitalizována ve dnech 25. 1. - 29. 1. 2015 se svým synem na dětském oddělení M2. Přiznávám, že jsem nebyla nadšená hospitalizací obecně, ale protože náš syn se noc co noc budil a nemohl dýchat, musel podstoupit adenotomii a tonsilotomii. S hospitalizací na M2 jsme byli mile překvapeni. Po celou dobu o nás pečovaly sestřičky s laskavostí, s profesionálním přístupem a vždy ochotou či pomocí. Měly vždy vlídné slovo a k mému synovi Josefovi se chovaly velice mile, příjemně a empaticky. I nyní, když už jsme v domácí péči, pořád na sestřičky vzpomíná a již i \"mluví\" o nich moc hezky /nemluvil po operaci pro bolesti a komplikace spojené s rotavirovým infektem/. Poděkování patří také celému týmu lékařů, obzvlášť pak paní doktorce Hanzelové. Ta o našeho syna pečovala již u přijetí a poté celou dobu hospitalizace s takovým přístupem, který jsem ještě nezažila... Ještě jednou tedy VELIKÉ DÍKY celému oddělení M2 a přejeme Vám všem ať jste stále tak skvělí jako nyní!!! Děkuje za syna Josefa Thimela. Rodina Thimelová z Kravař.
 
Napsal(a): Michael Vavrla, Gabriela Vavrlová
Datum: 04.02.2015 08:23:49

Dne 1. 2. 2015 ve 22:34 hod. se mi u vás v nemocnici narodila dcera Amálka. Chtěl bych touto cestou poděkovat všem, co se o nás v té době starali. Péče a chování lékařů, sester bylo víc než skvělé, byli profesionální a hlavně lidští, je to ohromná změna potom, co mám já vlastní negativní zkušenosti z opavskou nemocnicí před pár lety. Vidím, že se věci změnily a můžu jen doporučovat a chválit, opravdu jsem nadšen a jsem velmi rád, že jsme zvolili Opavskou porodnici. Děkuji.
 
Napsal(a): Marie Slivková
Datum: 03.02.2015 08:42:00

Dobrý den, ráda bych touto cestou poděkovala sestřičkám na V-dětské chirurgii, kde jsem byla v lednu se svou dcerou krátce hospitalizovaná po ORL operaci. Vše ohledně zákroku i dění kolem srozumitelně vysvětlily, byly velice vstřícné a hodné. Děkuji.
 
Napsal(a): Renáta Vágnerová
Datum: 03.01.2015 20:25:25

Vážený pane řediteli, dovolte mi, abych touto cestou poděkovala Slezské nemocnici v Opavě. Srdečně děkuji lékařům záchranné služby, pohotovosti, oddělení ARO, JIP, sestřičkám i řidiči záchranné služby. Dne 3. ledna 1995 zachránili život mé, tehdy pět a půlleté dceři. Toho dne se nám naše dcera znovu narodila, a to hlavně díky včasnému, rychlému a profesionálnímu přístupu týmu rychlé záchranné služby vedené paní doktorkou MUDr. Janou Polákovou (bohužel již není mezi námi). Děkuji za včasné rozpoznání diagnózy (CMP) a následnou péči na oddělení ARO a JIP, kde i mně bylo umožněno, že mohu být přítomna na pokoji se svou dcerou po zbytek hospitalizace do 9. ledna. Následně jsme byly převezeny do Fakultní nemocnice Ostrava - Poruba, kde jsme strávily dlouhé 3 měsíce. Dnes je to 20 let a dcera díky opavské nemocnici žije. Není slov, která by vyjádřila mé hluboké poděkování. DĚKUJI moc Vám všem.
 
Starší příspěvky:   2018  |   2017  |   2016  |   2015  |   2014  |   2013  |   2012  |   2011  |   2010  |   2009  |   2008
 
   
 

 
Smluvní zdravotní pojišťovny:
111 201 205
207 211 213
 
Aktuality a média
Oddělení
Naše muzea
Pro pacienty
Odborná veřejnost
O nemocnici
Kontakt
Slezská nemocnice v Opavě,
příspěvková organizace
Olomoucká 470/86, Předměstí
746 01 Opava
Tel: 553 766 111 (ústředna)
Fax: 553 766 884
Internet: www.snopava.cz
IČO: 47813750
DIČ: CZ47813750
ID datové schránky: q2ak7ru
Bankovní spojení:
19-0633950217/0100,
KB Opava, a.s.
Registrace:
Obchodní rejstřík vedený
Krajským soudem v Ostravě,
odd. Pr., vložka 924