+420 553 766 111
sekretariat@snopava.cz
Slezská nemocnice v Opavě je příspěvkovou organizací zřizovanou Moravskoslezským krajem.
Vážení klienti, návštěvníci,

děkujeme Vám za zaslání Vašich názorů, dotazů. Všechny připomínky jsou vždy předány na příslušná oddělení našeho zdravotnického zařízení. Rádi bychom Vás ujistili, že všechny příspěvky - ať už pochvalné či kritické - jsou projednány.

Po prošetření Vašich upozornění, názorů či podnětů budete o výsledku i o případných nápravných opatřeních informováni.

Vedení nemocnice vítá veškeré příspěvky, které napomohou k dalšímu zkvalitnění péče o klienty a návštěvníky Slezské nemocnice v Opavě.

Formulář pro zaslání názoru
  Souhlasím se zpracováním mých osobních údajů v rozsahu "jméno, příjmení" za účelem zveřejnění mého názoru na tomto webu. Pokud uvedete "e-mail", bude zpracován pouze za účelem odpovědi na Váš názor či dotaz a po ukončení této činnosti nebude dále uchováván. Zpracování probíhá v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady č. 2016/679 ze dne 27. 4. 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů (GDPR). Souhlas se zpracováním můžete kdykoliv odvolat - více informací viz. INFORMACE O ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ PRO PACIENTY.

 

Napsali jste nám v letošním roce
Napsal(a): paní Anna
Datum: 29.12.2016 07:26:52

Ráda bych poděkovala všem sestřičkám a lékařům z JIP, kteří o mě pečovali. Byli jste tak milí, ochotní, vstřícní, měli jste neustále úsměv na tváři a ten lidský přístup byl geniální. Zachránili jste mi život. Kdyby nebylo vás, tak bych už tady ani nebyla. Opravdu vám všem moc děkuji. Nevzpomínám si na jména, ale jedna paní doktorka měla takové krátké blonďaté vlasy (chodila jako vizita). Tak té bych také chtěla poděkovat. Děkuji Vám, paní doktorko, za vaše chování ke mně, moc jste mi zpříjemnila celý pobyt v nemocnici, jste úžasná :) Nikdy nezapomenu na pobyt v nemocnici a na vás a budu vám do smrti vděčná. Moc na vás vzpomínám a moc mi to chybí :( Přeji vám všem hodně nervů do budoucna a ještě jednou Vám ze srdce neskutečně děkuji.
 
Napsal(a): Tibor Bada
Datum: 18.11.2016 12:18:56

Vážený pane řediteli Slezské nemocnice Opava. Dovolte mi, prosím, vyslovit srdečné a laskavé poděkování chirurgickému oddělení, které se věnovalo operativnímu zákroku při implantaci intravenózního portu s cílem záchrany žil při podávání infuzí. Chtěl bych touto cestou srdečně poděkovat především těmto pracovníkům - primář: MUDr. Hájek Jiří, operatér: MUDr. Rafaj Miroslav, milá paní vrchní sestra: Mgr. Hozová Hana RVS, lůžkové oddělení V3 – traumatologie Bc. Ellerová Dana, příjmová chirurgická ambulance SOS MUDr. Přikryl Ivo, milá paní staniční sestra: Bc. Holazová Laďka. Mé tvrzení: Zlatá Slezská nemocnice Opava si dovoluji vyslovit ze zkušenosti návštěvy jiných regionální zařízení, které mají honosný název, ovšem tímto také končí. Ještě jednou si dovoluji srdečně poděkovat za rozsáhlou péči a perfektní informovanost. Pacient Bada Tibor.
 
Napsal(a): Gabriela Karhanová
Datum: 07.11.2016 07:43:04

Chtěla bych poděkovat všem z oddělení gynekologie. Dne 27.10. jsem byla poprvé nucena podstoupit hysteroskopii. Přiznám se, dost jsem se bála (poprvé narkóza, strach z neznáma ap). Velice mile jsem byla překvapená už při příchodu na zákrokové oddělení. Milá sestřička mě přivítala a vzájemné představení mi dodalo pocit blízkosti. Takovéto milé setkání pak bylo pokaždé- ať v přízemí na zákrokovém pokoji a sále, tak potom po převozu nahoru na pooperační pokoj. Všude vládla milá atmosféra, úsměvy a zpěv lékařů - byli opravdu perfektní. Vím, že pro vás, kteří tuto práci děláte denně, je zanedbatelné a zcela běžné provádět tyto zákroky. Váš přístup však opravdu zaslouží velký Dík.
 
Napsal(a): Jana Hálková
Datum: 11.10.2016 08:39:47

Chtěla bych touto cestou upřímně a ze srdce poděkovat hlavně MUDr. Sekretovi za profesionální a laskavý přístup v době mé hospitalizace od 3.10. - 8.10.2016 na chirurgickém oddělení V1 SN Opava. Rovněž velký DÍK patří i MUDr. Holušovi a všem sestřičkám tohoto oddělení za jejich vstřícnou, obětavou a citlivou péči. Zároveň bych chtěla ještě poděkovat celému operačnímu týmu v den mé operace 4.10. za \"kvalitní spánek\" a lékařům a sestřičkám nukleárního oddělení při provedení předoperačních vyšetření. Upřímně děkuji, že v Opavě máme tak kvalitní lékaře a zdravotní sestřičky. S pozdravem Jana Hálková.
 
Napsal(a): Tibor Bada
Datum: 24.09.2016 08:36:18

Dobrý den. S radostí, upřímně ze srdce, mohu hodnotit jen výsledek (já nemám právo hodnotit průběh operačního výkonu). Děkuji bohu, že jsem měl štěstí právě na práci pana MUDr. Petra Rybky a pana primáře MUDr. Jiřího Hájka. Osobně děkuji panu MUDr. Martinu Grussmannovi za laskavý a lidský přístup při denním ošetřování. Pánové, děkuji. Nesmím zapomenout na nenahraditelný team sestřiček JIP a CHV2 část-a. Profesionální citlivá rodinná péče, osobitý přístup ošetřujících sestřiček je nenahraditelný. Milé dámy, také děkuji. Tibor Brada.
 
Napsal(a): Ivana Kijová
Datum: 07.09.2016 10:59:17

Chtěla bych touto cestou srdečně poděkovat panu doktorovi Hodanu Radomírovi ze zubní chirurgie. Jeho profesionální přístup k pacientům je obdivuhodný. Je to prostě doktor na svém místě :-) Děkuji, Kijová.
 
Napsal(a): Stanislava Ptáčková
Datum: 06.09.2016 09:25:10

Chtěla bych touto cestou poděkovat MUDr. Janovskému ml., doktorovi z velkým srdcem a velmi lidským a uklidňujícím přístupem, MUDr. Králové, kteří mě vzorně opatrovali na interní jipce! Všem super sestřičkám, které naše interní jipka má! Dále děkuji ošetřujícímu lékaři MUDr. Šimečkovi, který mi každé ráno donesl sluníčko a úsměv na rtech! Doktore díky! A v neposlední řadě patří velký dík a obdiv všem sestřičkám a ošetřovatelkám interního oddělení N1. Cítila jsem se u vás jako doma! Zdraví je ale přednější a tak ať se vám všem jmenovaným daří. Nejen v práci, ale i v osobním životě. Děkuji.
 
Napsal(a): Jiří Hájek
Datum: 03.09.2016 08:50:07

Děkuji lékařům infekčního oddělení, primáři MUDr. Kümpelovi, MUDr. Bullové a MUDR. Hiemerovi, které jsem poslední tři týdny v srpnu \"zaměstnával\". Měl jsem hodně štěstí, že mě dostávali z trablů právě tito lékaři. Lidský přístup z nich přímo vyzařuje - tak jednají a působí velcí odborníci a specialisté. Vyléčili, vysvětlili, dali reálnou naději a přitom nemlžili! (Paní doktorko, dřepy se zlepšují :-) ). Byl jsem po nemocnicích sice jen velmi málo, ovšem tým sestřiček na JIP i normálním pokoji byl pro mě hodně velkým příjemným překvapením. V jejich péči jsem si připadal jako u svých. Vědí, do čeho šly, v jaké nouzi se pacient může cítit a proto pro ně není jen anonymním kusem. Moc děkuji paní ergoterapeutce Moravcové. Dokázala mi výrazně zlepšit kondici už za těch pár dnů cvičení. A taky hodně zvednout náladu a napumpovat do mě přesvědčení, že moje výlety po kopcích ještě nemusím odepsat. Vážení, všem vám moc děkuji.
 
Napsal(a): Apolena Stellarová
Datum: 02.09.2016 08:12:39

Touto cestou bych chtěla velmi poděkovat panu MUDr. Tomáši Böhmovi za velmi milý, vstřícný a především profesionální přístup během noční pohotovosti.
 
Napsal(a): Lenka Dastigová
Datum: 22.08.2016 08:26:20

Poděkování za přístup a péči lékařům, ošetřovatelům dialýzy, řidičům a posádce sanitek.
 
Napsal(a): Pavel Kuchařík
Datum: 08.08.2016 20:53:50

Touto cestou chci poděkovat lékařům plicního oddělení Slezské nemocnice v Opavě - primáři MUDr. Nykelovi, MUDr. Heraltovi Zd. Ml, MUDr. Kokořové Z. a MUDr. Burešovi R. za starostlivost a profesionální přístup k pacientům. Obzvlášt´ chci poděkovat celému týmu sestřiček pod vedením Bc. Haasové za pečlivý a milý přístup k pacientům.
 
Napsal(a): Josef Kardohel
Datum: 22.07.2016 07:24:10

Velmi rád bych chtěl poděkovat celému týmu urologického oddělení Slezské nemocnice v Opavě za jejich vstřícnou, obětavou a profesionální péči o mou osobu. V pondělí mne dovezla sanitka ve velmi špatném stavu a za pár dní v pátek jsem zcela zdráv odjížděl domů. Ještě jednou děkuji.
 
Napsal(a): Nikol Kašparová
Datum: 19.07.2016 08:05:27

Tímto chceme poděkovat zdravotnickému personálu na N-Jip za skvělou souvislou praxi, kterou musíme ve třetím ročníku Střední zdravotnické školy v Opavě absolvovat. Velké dík patří paní staniční Vlad\'ce Kavanové,která si nás vzala pod své křídla a stala se tak naší zdravotnickou mámou. Další velké dík patří pánům doktorům MUDr. Zdeňkovi Hrdličkovi a MUDr. Pavlovi Bindasovi za jejich ochotu vysvětlování každého vyšetření. Dík patří celému týmu. Byli úžasní a dali nám toho mnoho. Spousty nových zkušeností, rad a informací nejen do zdravotnictví, ale i do osobních životů. Jsou skvělý tým a spolupráce s nimi byla pro nás čest. Každý z nich nás naučil vše, co bylo v jeho silách. Za to jim patří obrovské Díky. Budeme na ně dlouho vzpomínat. Přirostli nám k srdci a stali se tak pro nás naší druhou rodinou. Jejich tři Jezynky.
 
Napsal(a): Jitka Lipková
Datum: 19.07.2016 08:03:09

Ráda bych poděkovala celému týmu dětského oddělení M4 za příkladnou, obětavou a profesionální péči o mou dceru v době její hospitalizace.
 
Napsal(a): Blanka Bernardová
Datum: 19.07.2016 07:54:04

Velice ráda bych poděkovala za opravdu profesionální přístup p. doktorovi Sekretovi v době mé hospitalizace na odd. V1 v SN Opava. Svým humorem a citlivým přístupem k pacientům dokázal předat potřebný optimismus. Zarazilo mně hygienické zařízení na zmíněném chirurgickém oddělení umístěné na chodbě v počtu 3ks. Oddělení by si zcela jistě zasloužilo důstojnější hygienická zařízení, včetně sprch.
 
Napsal(a): Dalibor Král
Datum: 16.06.2016 08:25:23

Touto cestou bych velice rád poděkoval celému týmu lékařů a zdravotním sestřičkám a ošetřovatelkám chirurgického oddělení V2-muži, a to za vstřícnou, obětavou a profesionální péči při mém pobytu na tomto oddělení, ve dnech 8. - 13.6.2016, kdy jsem byl přijat k plánované operaci. Personál byl vždy vstřícný, ochotný a optimisticky naladěný. Dále bych chtěl srdečně poděkovat operujícímu lékaři panu MUDr. Hynku Satkemu a anestezioložce paní MUDr. Ivaně Šupolové, za \"krásné sny\"..., při operaci. S díky a úctou Dalibor Král.
 
Napsal(a): Petr Jedlička
Datum: 13.06.2016 14:18:25

Rád bych touto cestou pochválil všechny pracovníky kožního oddělení SNO. Dle mého názoru to je jedno z nejlépe fungujících oddělení a to jak po stránce organizační, tak po stránce odborné. Zároveň bych rád poděkoval za vstřícnou, obětavou a profesionální péči. S díky Petr Jedlička.
 
Napsal(a): Jiří Kindl
Datum: 02.06.2016 22:46:55

Rád bych vyjádřil vřelé poděkování lékařům a sestrám interního oddělení pavilonu N za perfektní péči a starostlivost během mé hospitalizace.
 
Napsal(a): Jana Andělová
Datum: 30.05.2016 08:51:13

Velice děkuji celému týmu lékařů a zdravotním sestrám interního oddělení pavilonu N a JIP, hlavně však panu primáři MUDr. Gajdošovi, MUDr. Hrdličkovi a MUDr. Šimečkovi. Jejich zásluhou a péčí jsem opět nabyla sílu a chuť do života. Potěšilo mně, že máme v Opavě tak kvalitní progresivní lékaře a skvěle fungující novou internu. Přeji Vám i nadále hodně pracovních úspěchů a vytrvalost při vykonávání Vašeho náročného poslání. Jana Andělová.
 
Napsal(a): Josef Kostřiba
Datum: 27.05.2016 12:26:08

Chci poděkovat za příkladnou, odbornou a lidskou péči, s jakou jsem se setkal při nitrožilní aplikaci od RS. pí. Evy Rybořové na oddělení ORL. Vždy usměvavá, ale pečlivá, vždy milá, obětavá vždy vstřícná a profesionální! Děkuji, děkuji a ještě jednou děkuji! Josef Kostřiba.
 
Napsal(a): Sylva Wágnertová
Datum: 18.05.2016 22:54:23

Chtěla bych za celou naší rodinu poděkovat všem pracovníkům neurologického oddělení a následně oddělení LDN-L3 za obětavou péči, vstřícnost a lidský přístup zejména v závěru života našeho tatínka p.Holečka. Upřímné poděkování všem, Wágnertová.
 
Napsal(a): Hana Čížová
Datum: 15.05.2016 22:09:22

Ráda bych touto cestou vyjádřila své poděkování celému týmu lékařů pavilonu V-ortopedickému oddělení, hlavně však MUDr. Dupalovi, MUDr. Chříbkovi, MUDr. Kačírkové, všem sestrám pod vedením p.vrchní A.Timurové a veškerému personálu oddělení, včetně rehabilitační sestřičky, které se o mně příkladně starali ve dnech 6.4. - 13.4.2016. Všem moc děkuji za obětavou péči, ochotu a milý úsměv. I přes náročnou operaci jsem se u vás cítila velmi dobře. S pozdravem H. Čížová.
 
Napsal(a): Jarmila Švorcová
Datum: 04.05.2016 20:40:24

Dobrý den, ve dnech 2. - 4.5.2016 jsem byla přijata na ortopedické oddělení k plánované operaci. Chtěla bych říci, že s tak profesionálním přístupem ať už na lůžkovém oddělení, operačním sále nebo i následným personálem včetně rehabilitační sestry, dále mým ošetřujícím lékařem panem doktorem Novobilským, prostě všichni Vaši zaměstnanci předvedli obrovskou týmovou práci, profesionalitu, vysokou odbornost, vstřícnost, lidský přístup a empatie k nám pacientům.Všude dnes slyšíme o nedostatku financí, jistě i Vaše nemocnice má své nemalé problémy, my pacienti jsme však vždy na prvním místě a váš tým profesionálů odvádí úžasnou práci. A to nejen ve chvíli, kdy se na Vás obracíme s pokorou a důvěrou, že nám pomůžete. Dovolte, abych za sebe všem Vaším pracovníkům vyjádřila mé obrovské poděkování, úctu k Vaší náročné práci a současně obrovskou hrdost, že i jedna malá nemocnice v okresním městě má ve svých řadách tak úžasné profesionály. A pokud tomu tak bude i nadále, nemusíme se o zdravotní péči v Opavě vůbec bát. Pane řediteli, přijměte, prosím, můj velký dík a úctu k takovýmto zaměstnancům. A ještě jeden poznatek, pro nemocného člověka je úsměv nesmírně důležitý, přesto, že Vaše práce je nesmírně náročná nejen fyzicky, ale i psychicky, úsměv každého zaměstnance je naprostá samozřejmost. Opravdu si Vašich úžasných lidí nesmírně vážím. S pozdravem Jarmila Švorcová.
 
Napsal(a): Jana Chalupová
Datum: 01.05.2016 21:31:56

Dobrý den, chci poděkovat celému týmu na plicním oddělení, moc jste mi pomohli a poradili a za krásné a čisté prostředí ještě jednou díky, všechny zdraví Jana Chalupová.
 
Napsal(a): Matyšková Vladislava
Datum: 29.04.2016 13:33:16

Dobrý den, chtěla bych touto cestou poděkovat celému týmu lékařů a sestřiček plicního oddělení za trpělivou a příkladnou péči o mého manžela Rostislava Matyška, jak po dobu opakovaných hospitalizací, tak i v samém závěru jeho života. Jsem si vědoma toho, že spolupráce s ním nebyla vždy jednoduchá, o to větší dík patří Vám všem.
 
Napsal(a): Mgr. Martina Kazbundová
Datum: 28.04.2016 14:56:44

Chtěla bych poděkovat MUDr. Drastichové. Šla jsem se svým otcem na vyšetření, přišla jsem o den dříve a paní doktorka se nám velice věnovala, byla ochotná a vstřícná. Ještě jednou děkuji. Mgr. Martina Kazbundová a RNDr. Karel Chovanec.
 
Napsal(a): Zuzana Halšková
Datum: 10.03.2016 08:36:29

Dobrý den, chtěla bych jménem tří pacientek poděkovat celému gynekologickému odd. V7. Byly jsme společně přijaty 29.2.2016 k operacím - paní Jana Martiníková, Jindřiška Straková a Zuzana Halšková - a za skoro celý týden jsme nezaznamenali sebemenší neochotu, nelibost, nebo jiný negativní projev celého zdravotnického, či pomocného personálu. Chceme společně poděkovat všem lékařům, v čele s panem primářem MUDr. Dörrem, za profesionální přístup a příkladnou péči. Dále vyjadřujeme upřímné poděkování všem sestřičkám a pomocnému personálu za laskavost, ochotu, trpělivost a stále milý úsměv, se kterým o nás pečovali. Opravdu srdečně děkujeme a přejeme celému oddělení V7 pevné zdraví a spokojené pacientky.
 
Napsal(a): Pozděnová Elena
Datum: 14.01.2016 22:00:12

V prosinci 2015 přišla na svět v opavské porodnici císařským řezem za pomoci Prim. Dörra a MUDr. Kozáka Karolínka Pozděnová. Děkujeme jim i všem zaměstnancům za skvělou péči, ochotu a vstřícnost. Náš velký dík patří také sestřičce Mileně Vegelové, sálové sestřičce Pavlínce Orlíkové, MUDr. Krejčí a novorozeneckému oddělení. Přejeme jim do další práce hodně spokojených pacientů. Pozděnová Elena.
 
Napsal(a): Ivana Švancarová
Datum: 14.01.2016 20:45:14

Dobrý den, chtěli bychom touto cestou poděkovat celému týmu infekčního oddělení, za profesionální přístup lékařů, sester i dalšího personálu při hospitalizaci naší dcery. Děkujeme především za vstřícnost, empatii a ochotu celého oddělení. Všem velice děkujeme a zdravíme. David, Ivana a Valerie Švancarovi.
 
Napsal(a): Markéta Wiesnerová
Datum: 12.01.2016 09:06:37

Dobrý den, v prosinci jsem byla hospitalizována na plicním oddělení SNO. Musím přiznat, že po nepříjemných zkušenostech v opavské nemocnici (gynekologie, ortopedie), kdy jsem kvůli neodbornosti lékařů, dále aroganci a nadřazenosti personálu raději s rodinou jezdila do Prahy a Ostravy, jsem ráda, že mě tým specialistů z plicního oddělení přesvědčil o tom, že opavské nemocnici mohu opět po letech důvěřovat. Celý tým oddělení TRN - sestry a veškerý personál vykazovali velmi profesionální přístup, byli milí, dokázali vyhovět a byli ochotní pomoci. Zejména ošetřující lékaři MUDr. Lumír Heralt, MUDr. Zdeněk Heralt i primář MUDr. Zdeněk Nykel mě svými vědomostmi, zkušenostmi a lidským přístupem přesvědčili o tom, že i v Opavě je možné vymanění z maloměstských poměrů. Vysoký standard vybavení oddělení je pak dalším příjemným bonusem navíc.
 
Napsal(a): David Lenger
Datum: 05.01.2016 11:14:43

Dobrý den, v neděli 3.1. jsem v odpoledních hodinách navštívil pohotovost na interním a plicním oddělení pro dechové potíže, bolest na hrudi a kašel. Chtěl bych touto cestou poděkovat všem třem službu konajícím sestřičkám za vstřícný, lidský a profesionální přístup a zvláštní poděkování pak službu konajícímu MUDr. Zdenku Heraltovi z plicního oddělení. Ještě jednou moc děkuji. S pozdravem David Lenger.
 
Starší příspěvky:   2018  |   2017  |   2016  |   2015  |   2014  |   2013  |   2012  |   2011  |   2010  |   2009  |   2008
 
   
 

 
Smluvní zdravotní pojišťovny:
111 201 205
207 211 213
 
Aktuality a média
Oddělení
Naše muzea
Pro pacienty
Odborná veřejnost
O nemocnici
Kontakt
Slezská nemocnice v Opavě,
příspěvková organizace
Olomoucká 470/86, Předměstí
746 01 Opava
Tel: 553 766 111 (ústředna)
Fax: 553 766 884
Internet: www.snopava.cz
IČO: 47813750
DIČ: CZ47813750
ID datové schránky: q2ak7ru
Bankovní spojení:
19-0633950217/0100,
KB Opava, a.s.
Registrace:
Obchodní rejstřík vedený
Krajským soudem v Ostravě,
odd. Pr., vložka 924