OČM v Opavě: Slezská nemocnice v Opavě, Olomoucká 470/86, Infekční ambulance (pavilon S)

POZOR: Očkujeme pouze posilující dávky 3 a 4 proti onemocnění COVID 19, vakcínou Comirnaty Original/Omicron BA. 4/5, od společnosti PFIZER.

Z důvodu nedostatečného zájmu o základní očkování (1. + 2. dávka) a snaze využít naše kapacity pro vyšší poptávku o posilující dávku, jsme se rozhodli již v nemocnici neprovádět základní očkování. Prosím, obraťte se v případě zájmu o základní očkování na svého praktického lékaře, nebo na jiná očkovací centra.

Zájemci se musí stále registrovat přes registrační systém Reservatic.

Registrace a rezervace termínů očkování probíhá prostřednictvím centrálního rezervačního systému dle pokynů Ministerstva zdravotnictví.

Veškeré informace a odkazy zde: https://koronavirus.mzcr.cz/ockovani-proti-covid-19/

Popřípadě můžete využít celorepublikovou informační linku 1221, aktivní Po-Pá, od 8:00 do 19:00 hodin a So-Ne, od 9:00 do 16:30 hodin, určených k pomoci s registrací a rezervací termínů. Při využití infolinky si připravte Vaše jméno a příjmení, adresu, rodné číslo, telefonní číslo, název nebo číslo Vaší zdravotní pojišťovny.

Provozní doba očkovacích center je závislá na počtu vakcín. 

Očkováni budou jen ti klienti, kteří budou mít potvrzenou časovou rezervaci rezervačním systémem RESERVATIC. Dodržujte časovou rezervaci, kterou jste obdrželi prostřednictvím SMS.

Poznámka: Rezervace pouze přes centrální rezervační systém UZIS není konečná časová rezervace k očkování v konkrétním očkovacím centru.

POZOR!

Může docházet k případným změnám termínů z důvodu dodávek vakcín do nemocnice nebo z důvodu centrálních organizačních změn týkajících se schématu očkování.

CERTIFIKÁT po ukončené vakcinaci si můžete vytisknout na této adrese: https://ocko.uzis.cz/Account/Prihlaseni?ReturnUrl=%2F

Provozní doba očkovacího místa Infekční ambulance, pavilon S, Slezská nemocnice v Opavě:

Pondělí - Pátek      13:00 - 14:30

Očkování probíhá dle časové rezervace.  

Kontakt:+420 605 197 178, email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

K parkování lze využít parkoviště před SNO.

Pro imobilní pacienty je možno - na dobu nezbytně nutnou - zaparkovat přímo v areálu nemocnice na vyznačených místech pro pacienty. Vstup do ambulance je bezbariérový.

 

Časté otázky a odpovědi k očkování - OČKUJEME SE PRO ŽIVOT BEZE STRACHU

 


Smluvní zdravotní pojišťovny

111 201 205
207 211 213
Partneři