Tento pokyn je určen k provádění antigenních testů pro dobrovolníky – dle Mimořádného opatření MZ ČR ze dne 30. listopadu 2020.

K objednání na testování antigenními testy se musí každý dobrovolník objednat přes portál pacienta: https://crs.uzis.cz/. V případě, že nemáte přístup na internet, je možno se ve výjimečných případech objednat na telefonním čísle 553 766 222 nebo 739 045 603 a to vždy v pracovní době PO - PÁ v čase od 8:00 do 11:00 hodin, kde Vám sdělí čas, kdy se musíte dostavit k odběru.

Při telefonickém objednání budete vyzváni k poskytnutí níže uvedených údajů:

  • Jméno a příjmení
  • Datum narození + rodné číslo (číslo pojištěnce)
  • Pojišťovna
  • Adresa
  • Telefon

BEZ OBJEDNÁNÍ NEBUDETE VYŠETŘENI !

Testy budou probíhat ve Slezské nemocnici Opava v pavilonu „L“ (přízemí). Celá trasa od vstupu do areálu SNO (vrátnice) je vyznačená orientačními cedulemi - ANTIGENNÍ TESTY ODBĚRY (od vrátnice pořád rovně přes celý areál nemocnice až ke vratům a pak odbočit doleva podle směrovek).

Před vjezdem do areálu nemocnice je k dispozici bezplatné parkoviště, přímý vjezd do areálu nemocnice je zpoplatněn dle platných interních předpisů.

V příslušný den a v objednaném čase odběru se dostavíte do SNO na Odběrové místo (OM) pavilon „L“. Zde Vám bude proveden stěr z nosohltanu a výsledek bude vyhodnocen do 15 minut.

Před odběrem se každý dobrovolník prokáže dokladem totožnosti (občanský průkaz nebo kartička pojišťovny). Potvrzení se zápisem výsledku obdržíte po vyhodnocení testu, přímo na OM.

Provozní doba odběrového místa:

Provozní doba se řídí kalendářním rozpisem zadaným v objednávkovém portále, počty odběrů jsou omezené kapacitou odběrového místa.

Pátek                          15:00 - 19:00 hod.

Sobota, Neděle           08:00 - 14:00 hod.

Prosím dodržujte objednaný čas a provozní dobu (mimo provozní dobu bude OM zavřené).

Poznámka: V případě, že Váš test bude pozitivní a budete bezpříznakoví, budete INHED objednáni na následující den k odběru na PCR COVID-19, který bude proveden v OM PCR COVID-19 v SNO, vyrozuměni o výsledku budete prostřednictvím SMS.Smluvní zdravotní pojišťovny

111 201 205
207 211 213
Partneři