Napsal(a): Ludmila Kociánová
Datum: 12.08.2020 21:29:00

Chtěla bych Vám touto cestou poděkovat za odbornou a příjemnou péči interní příjmové ambulance dne 4. srpna 2020. Taktéž bych chtěla poděkovat sestrám, ošetřovatelkám , ošetřovatelům a lékařům (Mudr. Ondřej Filip, Mudr. David Šimeček) z oddělení N1, kde jsem byla poté hospitalizována. Je toho mnoho, co bych mohla pochválit. Byli nejen odborně na výši, ale také vždy ochotní, příjemní, pomáhající a užasní :) Jsou prostě sehraná jednotka. Vaší práce a profesionality si velice vážím a přeji vám hlavně hodně zdraví.


Napsal(a): Darina Vavřincová
Datum: 05.08.2020 15:31:00

Ráda bych poděkovala infekčnímu oddělení S1 za velice profesionální přístup k pacientům. Na oddělení ležel můj tchán a byli jsme s přístupem personálu velmi spokojeni, o všem nás informovali a byli velice příjemní a usměvaví. Ještě jednou moc děkuji za vaši práci.


Napsal(a): Ivana Ondruchová
Datum: 01.08.2020 12:17:00

Ráda bych tímto vyjádřila velké poděkování celému týmu dětského oddělení M4, paní Evě Pacíkové, vrchní sestře, stejně tak jako personálu dětské JIP, všem ošetřujícím lékařům a velké díky panu přimáři Daliboru Hudcovi za péči a přístup během měsíční hospitalizace dcery Emilie na dětském oddělení. Stejně tak bych ráda poděkovala za profesionální a lidský přístup rehabilitační pracovnici Janě Petříkové a členkám sdružení Klauni v nemocnici. Ti všichni se kromě úspěšné léčby zasloužili o to, že i měsíční pobyt v nemocnici jde zvládnout. Děkujeme! Ivana Ondruchová.


Napsal(a): Zuzana Krhovjáková
Datum: 18.07.2020 18:33:00

Ve dnech 22. 6. - 7. 7. 2020 jsem byla hospitalizována na infekčním oddělení S2. Toto cestou bych chtěla poděkovat všem zaměstnancům tohoto oddělení za maximální péči, kterou mi poskytli, za jejich empatický a vysoce profesionální přístup. Paní doktorce Bullové pak za její lidskost, trpělivost a profesionalitu. S úctou Mgr. Zuzana Krhovjáková.


Napsal(a): MUDr. Helena Šebáková

Napsal(a): Veronika Kartáková
Datum: 30.06.2020 17:10:00

Dobrý den i já bych chtěla touto cestou poděkovat lékařům a sestričkám na dětské chirurgii. Ležela jsem na oddělení se synem Patrikem od 27.6. - 30. 6., má zlomenou ruku a má za sebou operaci. Jsem mile překvapená za přístup všech jak sester tak doktorů a doktorek.Nikdy jsem neměla zkušenost s Opavsku nemocnicí a po přečtení některých recenzí jsem tedy měla strach co nás čeká, když mi bylo sděleno paní doktorkou, že musíme zůstat v nemocnici a syn musí na operaci. Musím opravdu všem poděkovat za supr přístup, porozumění a milé úsměvy. Děkuji moc Kartáková Veronika a Patriček.


Napsal(a): MUDr. Helena Šebáková
Datum: 11.06.2020 10:00:00

Vážená odběrová centra,

přeposílám děkovný dopis pana ministra zdravotnictví ČR za Vaši profesionálně odvedenou práci v nepříznivé epidemiologické situaci ve výskytu COVID-19 na území ČR.

Zároveň bych ráda poděkovala za sebe a Ing. Elišku Urbancovou za perfektní spolupráci. Vaše vstřícné jednání a zvládání mimořádné situace si zaslouží z naší strany velké uznání a ocenění.

S pozdravem a přáním úspěchu

MUDr. Helena Šebáková


Napsal(a): Pavla Kotrlová
Datum: 10.04.2020 20:22:09

Hezký den, moc ráda bych touto cestou poděkovala za milý, vstřícný a empatický přístup paní sestřičky Marcely Mendlové a pana MUDr. Radomíra Hodana na zubní pohotovosti. Byla jsem zde s dcerkou (5 let). Pozitivní, empatický a v neposlední řadě profesionální přístup se zájmem o pacienta je nejen v této náročné době opravdu obdivuhodný. Moc za vše děkuji. S pozdravem a přáním pevného zdraví Kotrlová.


Napsal(a): Eva Plačková
Datum: 31.03.2020 08:30:34

Vážený pane řediteli, ráda bych touto cestou poděkovala lékařkám, sestrám a celému personálu infekčního oddělení za velice profesionální a lidský přístup v době mé hospitalizace od 12. 3. - 23. 3. 2020. Opravdu si vstřícnosti a péče oddělení primáře MUDr. Petra Kümpela zejména v současné těžké situaci vážím.


Napsal(a): Jan Škrobánek
Datum: 17.03.2020 19:49:04

Dnes jsem byl v opavské nemocnici na odebrání vzorků ohledně koronaviru. Od vrátnice až po odběr vzorků, musím poděkovat za absolutně profesionální přístup všech, jak rychle a v klidu to vše proběhlo. I v této těžké situaci, kde na infekčním oddělení je spousta práce a stresujících situací, jde i pod rouškou vycítit úsměv a pohodu pro přijíždějící k odběru. Děkuji a přeji Vám hodně, hodně sil.


Napsal(a): Zdeněk Hlávka
Datum: 15.03.2020 16:56:17

Ve dnech 14.-15.3. 2020 jsem byl hospitalizován na infekčním oddělení Vaší nemocnice. Protože jsem se právě vrátil z Německa, nechtěli se mě ujmout v Bruntále, ani Krnově. Záchranáři uspěli až u Vás. Personál infekčního oddělení si nejen věděl rady, ale věděl si jí v době obrovského vypětí sil s úsměvem. Nebyl-li by pobyt v nemocnici výsledkem potíží člověka, rád bych svůj život prožil právě ve společnosti takových lidí, kteří pracují na tomto oddělení. Děkuji Vám z celého srdce.


Napsal(a): Eva Ludvíková
Datum: 15.03.2020 16:55:53

Tímto bych chtěla poděkovat panu MUDr. Pavlovi Sochorkovi a celému jeho týmu za skvělý přístup a bezbolestné vytažení zatím dvou osmiček. Jejich profesionalita a hlavně lidský přístup byl úžasný. Během zákroku jsem absolutně nic necítila, dokonce byla na sále tak skvělá atmosféra, že jsem se i zasmála. Po extrakci jsem byla připravena, že mě bude celá pusa bolet a byla jsem velmi mile překvapená, že jsem nepotřebovala ani žádné analgetika. Pro ty, kteří mají strach z extrakce jakéhokoliv zubů, doporučuji navštívit zubní chirurgii v Opavě a věřím, že odejdete se stejným pocitem úlevy jako já.


Napsal(a): Ivana Zachrlová
Datum: 13.03.2020 14:43:19

Začátkem února jsem byla hospitalizována s chřipkou na infekčním oddělení. Chtěla bych dodatečně poděkovat za péči celému týmu skvělého p. primáře Kümpla a popřát mnoho sil v jejich náročném poslání, zvláště v následujících dnech.


Napsal(a): Lenka Dubová
Datum: 12.03.2020 07:18:55

Touto cestou bych chtěla poděkovat za péči a obětavost sestřiček, lékařů a ostatního personálů, které se mi dostalo při mé hospitalizaci na infekčním oddělení, konkrétně stanici S2. Na oddělení jsem byla hospitalizována 14 dnů a po celou dobu jsem se setkávala s lidským přístupem, pochopením a laskavou péči.


Napsal(a): Iva Faltýnková
Datum: 10.03.2020 10:27:51

Ráda bych jménem svého tatínka Petra Faltýnka poděkovala za velmi milý a lidský přístup všech zaměstnanců urologického oddělení od sestřiček, ošetřovatelek až po lékaře. Stejně tak si velmi chválil stravu, která mu byla servírována. Ještě jednou děkuji za Vaši péči a přístup k pacientům.


Napsal(a): Jana Schwarzerová / Kobeřice/
Datum: 09.03.2020 07:26:51

Vážený pane řediteli, dovolte mi, abych touto cestou poděkovala za lidský, empatický a profesionální přístup celému chirurgickému lůžkovému oddělení V2, kde jsem byla v únoru 2020 hospitalizována. V prosinci jsem oslavila 90 let a nyní jsem musela náhle podstoupit operaci žlučníku, protože se zdravotní problémy značně zhoršily. Určitě to v tomto věku nebyl pro lékaře jednoduchý zákrok. Proto velmi děkuji hodnému a trpělivému zástupci primáře MUDr. Petru Rybkovi, který prováděl operaci a všem lékařům, sestřičkám i ošetřovatelkám za jejich péči, kterou mi v době hospitalizace věnovali. Poděkování rovněž patří pro lékaře pohotovostní chirurgické ambulance, kde jsem byla před operací několikrát se zdravotními obtížemi a vždy jsem se setkala s velmi příjemným a úctyhodným chováním.


Napsal(a): Daniel Kollmann
Datum: 01.03.2020 20:58:07

Rád bych poděkoval a smekl pomyslný klobouk před sestřičkami i bratříčky na interním oddělení jak JIPce, konkrétně JIP 2 a lůžkovém N2, kde jsem 14 ležel. Nesmírně si jejich kolikrát velmi složité a psychicky náročné práce vážím a hluboce se jim klaním. Přeji Vám mnoho sil, energie a psychické pohody do dalších let.


Napsal(a): Helena Baierová s rodinou
Datum: 19.02.2020 08:37:14

Vážení milí, nemůžu Vás všechny oslovit jinak, neboť slova chvály nejsou dostatečně výstižná. Chtěla bych Vám všem hrozně moc poděkovat za sílu, kterou jste mi dodali a také za to, že jste pomohli mému manželovi v těch těžkých a náročných časech. Jen díky Vám je stále tady a existuje alespoň nějaká naděje, že se vše špatné v dobré obrátí. Moc DĚKUJI všem, kteří mu pomohli - celému týmu výjimečných lékařů (MUDr. Peteja Matúš, Ph.D., MUDr. Milan Lerch, MBA., MUDr. Jiří Hájek, MUDr. Tomáš Papuga, MUDr. Miroslav Rafaj a všem ostatním). Velké DĚKUJI patří také úžasným sestřičkám na oddělení C-JIP, které se o něj po celou dobu staraly. Jednoduše DĚKUJI všem, kteří mi a mému manželovi dodali sílu dále bojovat.


Napsal(a): Tomáš M.
Datum: 13.02.2020 12:05:06

Dobrý den, chtěl bych poděkovat všem sestřičkám na chirurgickém oddělení za velmi příjemný a ochotný přístup k pacientům během mé hospitalizace. Takový přístup se vidí málo kde. Také poděkování doktorům za příjemný přístup a pohotovost řešit akutní problém ihned. Jen tak dále :)


Napsal(a): Otto Pokorný
Datum: 31.01.2020 13:49:42

Moc děkují panu doktorovi MUDr. Ivu Přibylovi za přímo vynikající vyšetření a hlavně za různé vysvětlení kolem mého léčení s tříselnou kýlou. Děkuji za velmi laskavý přístup k pacientům všeobecně. Věrný pacient Otto Pokorný z Litultovic u Opavy.


Napsal(a): Vlasta Jiříčková
Datum: 22.01.2020 07:30:17

Poděkování všem lékařům, sestřičkám a ostatnímu personálu Infekčního odd., odd. JIP a urologického oddělení. Chtěla bych Vám touto cestou velice poděkovat za perfektní, profesionální a vstřícný přístup, který jste věnovali paní Jiříčkové Vlastě, po celou dobu její hospitalizace. Odvádíte skvělou práci a svým laskavým, úžasným přístupem činíte ze své práce poslání, které uzdravuje duši člověka.


Napsal(a): Marcela Greňová
Datum: 15.01.2020 14:54:20

Dobrý den, musím vyjádřit svou maximální spokojenost s oddělením ortopedie. Byla jsem tam na zákroku s kolenem. Všude čistota, ochota, vstřícnost lékařů a celého zdravotnického personálu před i po zákroku.


Napsal(a): René Kurc
Datum: 07.01.2020 07:22:37

Chtěl bych touto cestou moc poděkovat paní doktorce Aleně Tomisové i přítomné sestřičce za nadstandardní přístup a profesionální práci při mém ošetření na zubní pohotovosti v neděli 5.1.2020. Ještě jednou Vám moc děkuji.Smluvní zdravotní pojišťovny

111 201 205
207 211 213
Partneři