Napsal(a): Lucie Korbelová
Datum: 3.3.2023 16:13:00

Ráda bych poděkovala za příjemnou až nadstandardní péči všem co mi poskytli pomoc při neuroborelióze. Lečba trvala dlouho, přesto jsem měla pocit, že jak odborný, tak neodborný personál, je víc než profesionální. Každému z S2 bych chtěla říci velké DĚKUJI, neboť jim opravdu je za co děkovat. Starali se o mne dva vynikající lékaři - paní Martínková a Bullová. Nemohu vynechat sestry a zdravotního bratra, kteří ochotně pomáhali, jak mohli. Hlavní sestra paní Dostálová, mi vždy dělala z nepříjemných převazů pohodovou chvíli. I páni primáři z S2 a na ARU byli velmi příjemní a dámy z EEG a EMG taktéž. Sanitáři mě pro změnu vesele bavili nejen u převozů, ale i poté, co jsem vše zvládala sama a jen je náhodně potkávala při docházení pro antibiotika ambulantně. V neposlední řadě bych chtěla vyzdvihnout šéfku hygieny, protože opravdu uklizeno bylo vždy čistě a s úsměvem.


Napsal(a): Renáta Kleinová
Datum: 26.2.2023 15:42:00

Dne 24.2.2023 jsem podstoupila zákrok na gynekologicko-porodnickém oddělení.Touto cestou chci poděkovat celému týmu pod vedením MUDr.Nevluda za profesionalitu a vstřícnost. Moc,moc děkuji a všem přeji hodně zdraví.


Napsal(a): Adéla Matoušková
Datum: 26.2.2023 12:49:00

Ve Slezské nemocnici jsem porodila krásnou a zdravou holčičku a jen a jen díky personálu jsem si celý porod skutečně hezky užila. A to jsem měla porod vyvolávaný 9 dní po termínu (naštěstí vše zabralo, jak mělo), při druhé době porodní pomohl jak velmi šetrně aplikovaný epidurál, tak použití VEXu. Nejen na příjmové ambulanci, na porodním sále, ale také na novorozeneckém oddělení jsem se setkala s nadmíru profesionálním, příjemným, přátelským a trpělivým přístupem každého ze zaměstnanců, od lékařů, přes sestřičky a porodní asistentky, po paní uklízečky, zkrátka všech. Jde znát, že na tomto oddělení pracují všichni s láskou k oboru. Na oddělení také funguje kvalitní laktační poradna. Nikdy dříve jsem si neuměla představit, že u probíhajícího porodu může panovat tak pohodová a příjemná atmosféra. A to je možné jen s tak kvalitním týmem. Porodní sály i pokoje na novorozeneckém oddělení jsou krásně vybaveny i udržovány, jídlo výborné... Budu-li v budoucnu rodit podruhé, pak jednoznačně zvolím Slezskou nemocnici v Opavě, které patří můj velký dík.


Napsal(a): Roman Kohut
Datum: 10.2.2023 11:01:00

Chtěl bych moc poděkovat primáři, lékařům a ošetřujícímu personálu na oddělení ORL. Děkuji moc.


Napsal(a): Vladimíra Vroblová
Datum: 30.1.2023 20:49:00

Dne 8.1.2023 jsem dorazila na gynekologické oddělení V7, kde jsem byla přijata do péče a následně jsem další den podstoupila plánovanou operaci pod vedením MUDr. Fabiana a MUDr. Lachčiny a nemohu si péči těchto profesionálů a celého týmu vynachválit. Operace dopadla na výbornou a hospitalizace na lůžkovém oddělení byla rovněž na vysoké úrovni. Chtěla bych všem moc poděkovat za jejich perfektně odvedenou práci, profesionalitu a vstřícnost, kterou mi po celou dobu věnovali. V dnešní době má každý právo rozhodnout se, komu se svěří do péče...a já jsem ráda, že jsem si vybrala dobře! :-).


Napsal(a): Růžena Hryzáková Kotzianová
Datum: 23.1.2023 15:08:00

Chtěla bych touto cestou srdečně poděkovat za moji maminku paní Pavlínu Kotzianovou, paní Mudr. Pařízkové a rehabilitační sestře paní Peterkové z Geriatrického oddělení H1 a také celému kolektivu tohoto ddělení za velice obětavou péči, kterou ji věnovali po celou dobu její hospitlizace na tomto oddělení. Jejich svědomitý přístup s velkou dávkou empatie a usměvem je známkou toho, že toto pro ně neznamená jen slovo práce, ale že jim jde také o to, aby se pacient cítil dobře a důvěřoval jim. Moc si jejich práce vážíme.


Napsal(a): Kristýna Bajerová
Datum: 21.1.2023 15:34:00

V noci 18.1.2023 do 20.1.2023 jsme byli s tříletým synem hospitalizováni na M2. Zatímco všechny mé kamarádky mají s dětskými odděleními jen špatné zkušenosti, ta má je zcela opačná. Celý personál se krásně staral o bezpečí a pohodlí mého syna. Bylo nám umožněno spát spolu na jedné posteli. Veškerá vyšetření se mohla odehrávat, zatímco byl na mém klíně. Vizity byly doprovázené synovým smíchem, protože lékaři spolu se sestřičkami dokázali vytvořit hravou atmosféru. Velmi VÁM touto cestou opětovně děkuji za to, že máte srdce na správném místě a rozumíte rozdílným dětským potřebám.


Napsal(a): rodina Thimlova
Datum: 19.1.2023 10:02:00

Naše rodina by chtěla touto cestou poděkovat celému týmu oddělení H3, kde byla během prosince hospitalizována paní I. Thimlová. Děkujeme sestřičkám, ošetřovatelkám a rehabilitačním pracovníkům pod výborným vedením MUDr. E. Hasalíkové a staniční sestry H. Komárkové. Především paní doktorce a staniční sestře děkujeme za empatii a profesionalitu spojenou s lidskostí. Babička všechny zdraví a omlouvá se sestřičkám, ošetřovatelkám za některé neklidné noční směny.


Napsal(a): Pavel Ondráček s rodinou
Datum: 16.1.2023 10:49:00

Chci tímto srdečně poděkovat celému kolektivu urologického oddělení SN za perfektní péči při mé krátké hospitalizaci minulý týden. Všem sestrám, lékařům, operatérům a celému personálu SN přeji hodně zdraví, sil a trpělivosti po celý rok 2023. Vážíme si vás, jsme spokojeni s vaší prací, a jsme rádi, že vás tady v Opavě máme.Smluvní zdravotní pojišťovny

111 201 205
207 211 213
Partneři