Napsal(a): Miroslav Ondra
Datum: 19.9.2023 14:18:00

Rád bych touto cestou poděkovat celému kolektivu Ortopedického oddělení ve Slezské nemocnici v Opavě, především však panu primáři MUDr. Pavlovi Krejčímu, za vysoce profesionální, odborný, odpovědný a lidský přístup, který mi byl poskytnut při operaci kolene a během mé následné hospitalizace na tomto oddělení. Práce lékařů, sester, ale i ostatního personálu byla zcela příkladná, nasazení a snaha za všech okolností pomoci, bylo obdivuhodné. Během mé týdenní hospitalizace bylo zřejmé, že to jsou lidé na svých místech, kteří dělají svou práci rádi, s velkým nasazením a elánem. Jejich práce není jednoduchá, přesto všechny úkony vykonávali s úsměvem a ochotou. I přes nelehký operativní zákrok byl pro mne čas strávený na tomto oddělení velice příjemným, a to díky všem těmto skvělým lidem.


Napsal(a): Drahomíra Frey
Datum: 8.9.2023 09:02:00

Vážená společnosti. Je mou milou povinností, poděkovat celému týmu lékařů a sestřiček, na chirurgickém oddělení L3. Naší maminku přijali v rizikovém stadiu. A prognoza jejího stavu, vzhledem k jejímu pokročilému věku byla velmi ohrožující. Pouze odborností a včasným zásahem se jí dostalo velké pomoci a dnes už je v pořádku a propuštěna. Byla jsem mile překvapena přístupem sestřiček a lékařů, když jsem telefonovala. Každé ráno i odpoledne mně sestřičky s milým hlasem spojily s lékaři. Lékaři si vždy k mému úžasu na mně udělali čas, vysvětlovali mi stav maminky a mně to mile denně překvapovalo, s jakou ochotou se mnou mluví. Vím, že práce chirurgů i sestřiček je náročná a o to více si vážím jejich laskavého přístupu k příbuzným. Věřila jsem, že maminka je v té nejlepší péči a moc mně to uklidnilo. Vážím si celého personálu na tomto oddělení. Dělají svou práci srdcem a s láskou k pacientům a také s velikým nasazením. Já jsem jim velmi z celého srdce vděčná. Přeji Vám milé sestřičky a milí páni doktoři, mnoho zdraví, síly a radosti z Vaší práce, kterou vykonáváte jako své poslání láskyplným srdcem. S úctou, díkem a s vděčností Drahomíra Frey s celou rodinou.


Napsal(a): Květa Francková
Datum: 1.9.2023 12:04:00

Chtěla bych touto cestou poděkovat panu primáři MUDr. Pavlovi Krejčímu a celému kolektivu Ortopedického odd. za vysoce profesionální a lidský přístup, s kterým jsem se setkala 17.8.23 při operaci kolena a následné hospitalizaci na tomto odd. Práce lékařů, sester a ostatního personálu byla obdivuhodná. Měla jsem štěstí, že po mém nešťastném pádu z kola mi byla poskytnuta rychlá pomoc záchranářů, příjem, rentgeny a další vyšetření probíhala perfektně s ohledem na mé poranění. Přeji Vám všem ze Šumavy pevné zdraví, hodně pracovních i osobních úspěchů.


Napsal(a): Michaela Šťávová
Datum: 17.8.2023 13:15:00

Děkuji moc celému týmu ortopedie, který pečoval ve dnech 15.8. a 16.8. o moji dceru Adélu Šťávovou, která zde byla na operaci lokte. Poděkování i pro primáře Pavla Krejčího, který toto oddělení vede. Jste moc vzorné oddělení, ještě jednou moc děkujeme všem. Michaela Šťávová s dcerou Adélou.


Napsal(a): Michaela Šťávová
Datum: 17.8.2023 13:05:00

Děkuji moc MUDr. Henzlovi za jeho péči o moji dceru Adélu Šťávovou, když jí v půli dubna operoval loket po tom, co ji srazilo auto. Ještě jednou velké díky. Michaela Šťávová s dcerou Adélou.


Napsal(a): Max Strnádek
Datum: 10.8.2023 21:30:00

Dobrý den, chtěl bych vyjádřit pochvalu a zároveň poděkovat všem lékařům a zdravotním sestrám z ARO oddělení. Byl jsem zde hospitalizován od 22.6. do 24.6.2023 po komplikaci při operačním výkonu. Velmi si vážím úsilí všech pracovníků oddělení. I na takto závažném oddělení byli všichni naprosto milí, přátelští, empatičtí, pozorní, talentovaní a mnoho dalšího. Proto všem na oddělení z celého srdce děkuji a přeji jen to nejlepší.


Napsal(a): Lucie Vehovská
Datum: 3.7.2023 11:03:00

Ráda bych touto cestou poděkovala panu primáři Mudr. Fabianovi a celému týmu GPO za skvělý přístup, ochotu a profesionalitu během mého letošního květnového porodu a následné péče. Je vidět, že celý tým opravdu výborně funguje a my, čerstvé maminky, se tak můžeme cítit v pohodě a bezpečí. Děkuji za to, co děláte :)


 

Napsal(a): Helena
Datum: 14.6.2023 20:44:00

Ráda bych ještě touto cestou poděkovala panu doktoru Hindychovi za velmi milý a vstřícný přístup během ošetření syna v rámci ORL pohotovosti, kterou jsme museli 1.6. v noci navštívit. On i sestřička byli (i přes pozdní noční hodinu) velmi příjemní, a to v přístupu ke mě i synovi. Také ošetření bylo samozřejmě skvělé!


Napsal(a): Josef Foldyna
Datum: 14.6.2023 10:49:00

Dne 24.5.2023 jsem byl operován na urologickém oddělení pod vedením pana primáře MUDr. Romana Staňka. Touto cestou chci poděkovat za obětavý přístup a péči lékařům a sestřičkám, které byly vždy ochotné pomoci pacientům. Zvláště v nočních službách se dostavovaly na pokoj doslova ve vteřinách, aby pacientům ulevili. Budu tuto nemocnici doporučovat všem svým přátelům.


Napsal(a): Pavel Fojtík
Datum: 9.6.2023 12:23:00

Touto cestou chci poděkovat za přístup a péči celému týmu urologického oddělení, pod vedením pana prim. MUDr. Romana Staňka. Ještě jednou velký dík.


Napsal(a): Simona Podlovská
Datum: 6.6.2023 13:03:00

Dobrý den, ještě jednou bych chtěla touto veřejnou cestou poděkovat personálu na gynekologickém oddělení. 100% přístup, zájem a opečovávaní. Na takové zaměstnance může být nemocnice hrdá.


Napsal(a): Svatava Nováková
Datum: 5.6.2023 07:32:00

Děkuji touto cestou MUDr. Novobilskému a celému operačnímu týmu, personálu ortopedie a fyzioterapeutkám za provedenou operaci TEP L kolene dne 20.9.2022 a následnou laskavou péči. Děkují za odborný přístup. Po řízené rehabilitaci v Hrabyni si můžu opět užívat života bez bolesti. Ať se celé nemocnici daří a přejí spoustu spokojených a zdravých pacientů.


Napsal(a): Eva Ludvíková
Datum: 18.5.2023 21:36:00

Paní doktorce Jetmarové z oddělení ORL bych ráda moc poděkovala. Operace mandlí u me čtyřleté dcery jsem se velmi obávala, ale po operaci je vidět 100% změna snad ve všem. Paní doktorka je velice milá a umí to s dětmi. Je velmi citlivá jak k dětem tak k rodičům, kteří mají stejné obavy jako jsem měla já. Ještě jednou moc děkuji, ulevilo se po operaci jak dceři, tak nám všem.


Napsal(a): Silvie Onderková
Datum: 17.5.2023 09:33:00

Dobrý den, dne 12.5.2023 jsme přijeli se synem kvůli bolesti ucha. Chtěla bych tímto poslat pochvalu na paní doktorku Karin Špinlerovou a s ní sloužící sestřičku. Obě byli velmi profesionální a empatické. Vyšetření probíhalo na mém klíně, paní doktorka vše vysvětlovala, komunikovala se synem, nebyl problém, aby přišel i otec. Velice si vážím takových lékařů a sestřiček, které odvádí svou práci na výbornou.


Napsal(a): Dana Spišková
Datum: 12.4.2023 10:08:00

Chtěla bych tímto poděkovat paní doktorce Drastichové, všem sestřičkám, rehabilitační a sociální pracovnici a celému týmu oddělení H2 za obětavou a nadstandartní péči věnovanou mé mamince Hedvice Augustinové. Kromě profesionálního přístupu nikdy nechyběl úsměv, povzbuzení, empatie, lidskost, což v dnešní době nebývá samozřejmostí. Také bych chtěla vyzdvihnout způsob komunikace, nejen s pacienty, ale i jejich příbuznými, který by se od nich mohli učit ostatní kolegové.


Napsal(a): Tereza Janíková
Datum: 29.3.2023 10:08:00

Moc bych chtěla poděkovat za perfektní přístup, kvalitně odvedený zákrok a příjemnou atmosféru paní doktorce MUDr. Šigutové a její sestřičce. Obě si zaslouží pochvalu a mají můj odbiv. Děkuji moc.


Napsal(a): Lucie Korbelová
Datum: 3.3.2023 16:13:00

Ráda bych poděkovala za příjemnou až nadstandardní péči všem co mi poskytli pomoc při neuroborelióze. Lečba trvala dlouho, přesto jsem měla pocit, že jak odborný, tak neodborný personál, je víc než profesionální. Každému z S2 bych chtěla říci velké DĚKUJI, neboť jim opravdu je za co děkovat. Starali se o mne dva vynikající lékaři - paní Martínková a Bullová. Nemohu vynechat sestry a zdravotního bratra, kteří ochotně pomáhali, jak mohli. Hlavní sestra paní Dostálová, mi vždy dělala z nepříjemných převazů pohodovou chvíli. I páni primáři z S2 a na ARU byli velmi příjemní a dámy z EEG a EMG taktéž. Sanitáři mě pro změnu vesele bavili nejen u převozů, ale i poté, co jsem vše zvládala sama a jen je náhodně potkávala při docházení pro antibiotika ambulantně. V neposlední řadě bych chtěla vyzdvihnout šéfku hygieny, protože opravdu uklizeno bylo vždy čistě a s úsměvem.


Napsal(a): Renáta Kleinová
Datum: 26.2.2023 15:42:00

Dne 24.2.2023 jsem podstoupila zákrok na gynekologicko-porodnickém oddělení.Touto cestou chci poděkovat celému týmu pod vedením MUDr.Nevluda za profesionalitu a vstřícnost. Moc,moc děkuji a všem přeji hodně zdraví.


Napsal(a): Adéla Matoušková
Datum: 26.2.2023 12:49:00

Ve Slezské nemocnici jsem porodila krásnou a zdravou holčičku a jen a jen díky personálu jsem si celý porod skutečně hezky užila. A to jsem měla porod vyvolávaný 9 dní po termínu (naštěstí vše zabralo, jak mělo), při druhé době porodní pomohl jak velmi šetrně aplikovaný epidurál, tak použití VEXu. Nejen na příjmové ambulanci, na porodním sále, ale také na novorozeneckém oddělení jsem se setkala s nadmíru profesionálním, příjemným, přátelským a trpělivým přístupem každého ze zaměstnanců, od lékařů, přes sestřičky a porodní asistentky, po paní uklízečky, zkrátka všech. Jde znát, že na tomto oddělení pracují všichni s láskou k oboru. Na oddělení také funguje kvalitní laktační poradna. Nikdy dříve jsem si neuměla představit, že u probíhajícího porodu může panovat tak pohodová a příjemná atmosféra. A to je možné jen s tak kvalitním týmem. Porodní sály i pokoje na novorozeneckém oddělení jsou krásně vybaveny i udržovány, jídlo výborné... Budu-li v budoucnu rodit podruhé, pak jednoznačně zvolím Slezskou nemocnici v Opavě, které patří můj velký dík.


Napsal(a): Roman Kohut
Datum: 10.2.2023 11:01:00

Chtěl bych moc poděkovat primáři, lékařům a ošetřujícímu personálu na oddělení ORL. Děkuji moc.


Napsal(a): Vladimíra Vroblová
Datum: 30.1.2023 20:49:00

Dne 8.1.2023 jsem dorazila na gynekologické oddělení V7, kde jsem byla přijata do péče a následně jsem další den podstoupila plánovanou operaci pod vedením MUDr. Fabiana a MUDr. Lachčiny a nemohu si péči těchto profesionálů a celého týmu vynachválit. Operace dopadla na výbornou a hospitalizace na lůžkovém oddělení byla rovněž na vysoké úrovni. Chtěla bych všem moc poděkovat za jejich perfektně odvedenou práci, profesionalitu a vstřícnost, kterou mi po celou dobu věnovali. V dnešní době má každý právo rozhodnout se, komu se svěří do péče...a já jsem ráda, že jsem si vybrala dobře! :-).


Napsal(a): Růžena Hryzáková Kotzianová
Datum: 23.1.2023 15:08:00

Chtěla bych touto cestou srdečně poděkovat za moji maminku paní Pavlínu Kotzianovou, paní Mudr. Pařízkové a rehabilitační sestře paní Peterkové z Geriatrického oddělení H1 a také celému kolektivu tohoto ddělení za velice obětavou péči, kterou ji věnovali po celou dobu její hospitlizace na tomto oddělení. Jejich svědomitý přístup s velkou dávkou empatie a usměvem je známkou toho, že toto pro ně neznamená jen slovo práce, ale že jim jde také o to, aby se pacient cítil dobře a důvěřoval jim. Moc si jejich práce vážíme.


Napsal(a): Kristýna Bajerová
Datum: 21.1.2023 15:34:00

V noci 18.1.2023 do 20.1.2023 jsme byli s tříletým synem hospitalizováni na M2. Zatímco všechny mé kamarádky mají s dětskými odděleními jen špatné zkušenosti, ta má je zcela opačná. Celý personál se krásně staral o bezpečí a pohodlí mého syna. Bylo nám umožněno spát spolu na jedné posteli. Veškerá vyšetření se mohla odehrávat, zatímco byl na mém klíně. Vizity byly doprovázené synovým smíchem, protože lékaři spolu se sestřičkami dokázali vytvořit hravou atmosféru. Velmi VÁM touto cestou opětovně děkuji za to, že máte srdce na správném místě a rozumíte rozdílným dětským potřebám.


Napsal(a): rodina Thimlova
Datum: 19.1.2023 10:02:00

Naše rodina by chtěla touto cestou poděkovat celému týmu oddělení H3, kde byla během prosince hospitalizována paní I. Thimlová. Děkujeme sestřičkám, ošetřovatelkám a rehabilitačním pracovníkům pod výborným vedením MUDr. E. Hasalíkové a staniční sestry H. Komárkové. Především paní doktorce a staniční sestře děkujeme za empatii a profesionalitu spojenou s lidskostí. Babička všechny zdraví a omlouvá se sestřičkám, ošetřovatelkám za některé neklidné noční směny.


Napsal(a): Pavel Ondráček s rodinou
Datum: 16.1.2023 10:49:00

Chci tímto srdečně poděkovat celému kolektivu urologického oddělení SN za perfektní péči při mé krátké hospitalizaci minulý týden. Všem sestrám, lékařům, operatérům a celému personálu SN přeji hodně zdraví, sil a trpělivosti po celý rok 2023. Vážíme si vás, jsme spokojeni s vaší prací, a jsme rádi, že vás tady v Opavě máme.


Web od Linelab.