29. května 2024

Den otevřených dveří v opavské porodnici

Zájemci si budou moci prohlédnout nejenom porodní sály a jejich vybavení, ale zpřístupněna budou také všechna oddělení - šestinedělí, operační oddělení, ambulance. Rodinné foto lze pořídit u nového fotokoutku před oddělením šestinedělí.

Účast na akci přislíbili i zástupci Slezské univerzity v Opavě - oboru porodní asistence, a tak i v letošním roce bude možné vyzkoušet si různé trenažéry a porodnické pomůcky určené k výuce. Samozřejmostí budou prezentace firem zabývajících se porodnickou a novorozeneckou tématikou, své zboží představí společnosti Onapharma, Slezská harmonie, Sunar, Medela, POSPOLU, Duly. Akce se zúčastní rovněž zástupci dvou zdravotních pojišťoven, kterými jsou Česká průmyslová zdravotní pojišťovna a RBP zdravotní pojišťovna.      

Návštěvníci si z akce odnesou množství informací, ale také drobné dárky. Tradičně bude vyhlášena i soutěž o hodnotné ceny. Lékaři porodnice budoucím rodičkám v případě zájmu provedou 3D ultrazvuk na novém přístroji a maminky si domů zdarma odnesou fotografii svého miminka.

Těšíme se na vás!


Web od Linelab.