Napsal(a): paní Dagmar
Datum: 17.05.2022 21:31:00

Chtěla bych poděkovat gynekologicko-porodnickému oddělení za vstřícný přístup k pacientům. Všem sestřičkám, které se o nás po operaci ve dne i v noci staraly mockrát děkuji. Dále bych chtěla poděkovat panu doktoru MUDr. Markovi Szwarcovi, který operaci provedl a dále oběma lékařům i personálu na operačním sále. Děkuji Vám za profesionální přístup.


Napsal(a): Zdeněk Starý
Datum: 03.05.2022 18:26:00

Ve dnech 28. 4. - 2. 5. 2022 jsem byl hospitalizován na oddělení urologie k řešení operace prostaty HoLEP. Operace pod vedením pana primáře Romana Staňka proběhla bez sebemenší komplikace a zcela profesionálně. Po operaci jsem necítil žádnou bolest a byl jsem naprosto v pohodě. Ještě jednou mockrát děkuji panu primáři Staňkovi, anesteziologům a sestřičkám urologického oddělení za maximální péči.


Napsal(a): Pavel Vejmelka
Datum: 01.05.2022 22:36:00

Dobrý den, chtěl bych pochválit přístup všech pracovníků na JIPu, kteří se starají o nádechy a tlukot srdíček svých pacientů, kterým selhalo nějak zdraví tak, že museli bejt hospitalizováni. Je to jedno, jestli je to pomocný personál, sestry, nebo lékaři, kteří vynaložili vše proto, aby člověka vrátili zpět do života. Když člověk leží, kolem něj se starají lidé o to, aby se uzdravil, a přes nemohoucnost najít podstatu problému, dokáží nakonec vrátit své pacienty zpět do života. Pomáhají zpříjemnit pobyt, i když člověk je přivázán hadičkami a kabely k přístrojům, neschopný se pomalu hejbat. Čtverce na stropě jsem měl spočítané od předu dozadu, a snažil se představit sebe na rozkvetlé louce, plné překvapení, abych nemyslel na to, kde jsem. Každý se snažil pomoci dobrým slovem, nebo splnit přání, které by usnadnilo tento pobyt na tomto oddělení. Jsem všem vděčen za každý nádech, každý tlukot srdíčka, který mi kontrolovali. Patří všem srdečný dík za jejich péči, a snad toto finančně i nemocnice ohodnotí, protože mají sehraný kolektiv a zaslouží si i odměnu. Takže všem ještě jednou vřelý dík a ať se vám i nadále daří rozdávat zdraví a dobrou náladu.
Ještě takový malý dovětek k vaší péči na interním oddělení N1. Jsem již doma z nemocnice, v domácím prostředí. Je to něco úžasného, nebýt připoutaný hadičkami a různými přístroji k posteli. Mohu ven, cítit vítr ve vlasech a teplo slunečních paprsků. Za to děkuji péči všem, kteří se o mne starali. Také moc lékařům, kteří dělali vše nemožné, aby mi pomohli, i když tápali ve tmě. Povedlo se jim mne dostat hrobníkovi z lopaty. A navíc byli ochotni naslouchat a komunikovat se mnou, při hledání všech možných řešení. Spolupracují při hledání s jinými lékaři ostatních oddělení, aby našli kompromisy a nejlepší postupy léčení. Děkuji tedy všem zúčastněným, třeba jen za snahu vyslechnout pacienta a následně za jejich stanovisko, kde sdělují a vysvětlují vše tak, aby člověk pochopil. Jen se musím správně zeptat, což někdy znamenalo přehršel mých otázek. Děkuji tedy zase všem za péči, která mi byla věnována, za jejich úsměvy, dobrou náladu a osvětu, také za to, že si mohu vážit úplně obyčejných věcí, které jsem jako zdravý nevnímal. Přeji vám hodně úspěchů a snad již vás nebudu v životě takhle potřebovat. Mé skromné přání.


Napsal(a): Josef Vojkůvka
Datum: 25.04.2022 16:16:00

Chtěl bych touto cestou poděkovat za profesionální a mimořádně lidský přístup personálu Oddělení nukleární medicíny během mého dnešního vyšetření.


Napsal(a): paní Jiřina
Datum: 19.04.2022 09:39:00

Chci zde vyjádřit velké poděkování za péči, podporu a motivaci při porodu mé dcery porodním asistentkám Pavle Hradílikové a Olze Plachké a lékařům MUDr. Swarzovi a MUDr. Malaníkovi. Dále velice děkuji celému týmu porodnického a novorozeneckého oddělení za poskytnutou péči jak mě samé tak mé dceři. Tato oddělení SN Opava vřele doporučuji.


Napsal(a): Jana Nedělová
Datum: 06.04.2022 05:19:00

Dobrý den, touto cestou bych moc chtěla poděkovat sestřičkám z plicní ambulance-TRN pod vedením MUDr. Aleny Smékalové, jmenovitě Veronice Suchánkové, která mi dodala odvahu a psychicky mě připravila na hospitalizaci v nemocnici. Nikdy jsem nebyla hospitalizována, žádné infuze anebo kanyla v ruce. Já vím, pro někoho běžné věci, pro mne horor a stres. Díky sestře Veronice jsem byla klidnější a rozhovor s paní doktorkou Smékalovou mě přesvědčil, že není čeho se bát, trpělivě a v klidu se mnou probrala moji diagnózu a léčbu na plicním oddělení. Takže za mne naprostá spokojenost.


Napsal(a): Michaela Šťávová
Datum: 01.04.2022 10:30:00

Včera jsem byla s dcerou na ortopedické ambulanci 4 na sundání ortézy z kolena. Když jsme vyšly zpět do čekárny, dcera zkolabovala. Pomohl nám přítomný zdravotní bratr a sestrička z ambulance 3 a 4. Chci jim všem tímto poděkovat za jejich rychlou pomoc, ochotu a péči, kterou poskytli. Jsem moc ráda, že máme takové zdravotníky. Ještě jednou velké díky.


Napsal(a): Jana Nedělová
Datum: 29.3.2022 18:19:00

Touto cestou bych velmi ráda poděkovala MUDr. Pavlu Krejčímu za jeho profesionální a lidský přístup.Oceňuji zejména jeho včasné určení diagnózy a aktivní,správné nasměřování na další péči. Ješte jednou moc děkuji a jsem ráda,že pracují ve vaší nemocnici takoví lékaři jako je pan doktor Pavel Krejčí.


Napsal(a): Pavel Bolatzký
Datum: 08.03.2022 17:31:00

Ve dnech 7. 3. - 11. 3. 2022 jsem byl hospitalizován na oddělení urologie kde mně byla provedena resekce prostaty. Celá operace proběhla velmi dobře, necítil jsem žádné pooperační bolesti. Chtěl bych touto cestou poděkovat zejména panu primáři MUDr. Romanovi Staňkovi za špičkový výkon a celému oddělení urologie za vynikající péči.


Napsal(a): Michaela Šťávová
Datum: 06.03.2022 15:31:00

Děkuji moc ortopedickému oddělení (lůžková část) za péči, kterou poskytli mojí dceři Kateřině ve dnech 3. 3. - 6. 3. 2022, kdy byla hospitalizována kvůli operace levého kolena. Celý tým zdravotníků jí poskytl dobrou péči. Ještě jednou moc děkuji.


Napsal(a): Michaela Šťávová
Datum: 06.03.2022 15:26:00

Chtěla bych tímto vyjádřit velké poděkování MUDr. Pavlu Krejčímu za jeho léčbu a následnou operaci mojí dcery Kateřiny. Moc ji pomohl. Je to velmi dobrý a šikovný lékař. Ještě jednou moc děkuji.


Napsal(a): Karin Hašová
Datum: 09.02.2022 18:53:00

Děkuji touto cestou celému zdravotnímu kolektivu pracovníků oddělení H3 Slezské nemocnice v Opavě za profesionální péči a lidský přístup k hospitalizovaným pacientům.


Napsal(a): Martina Tomíčková
Datum: 26.01.2022 10:19:00

Chtěla bych poděkovat oddělení chirurgie v pavilonu V2 za profesionální a lidský přístup všech lékařů a sestřiček. Byla jsem zde na operaci se slepým střevem dne 3. 1. 2022. Cením si této náročné práce, a to především proto, že je to práce o lidech a s lidmi. Děkuji!


Napsal(a): Jitka Celtová
Datum: 24.01.2022 08:28:00

Ráda bych vyjádřila poděkování lékařům a sestrám gynekologického oddělení V7 za vysoce profesionální a po všech stránkách perfektní péči při mé hospitalizaci ve Slezské nemocnici v Opavě. Děkuji MUDr. Marku Szwarcovi, MUDr. Dominice Hermannové a všem sestřičkám. Moc děkuji za Vaši profesionální úroveň, lidský přístup a laskavost. Velmi si Vaší náročné práce vážím.


Napsal(a): Jana Petříková
Datum: 16.01.2022 11:05:00

Chtěla bych touto cestou poděkovat za úžasný přístup při našem odběru PCR testů dne 15. 1. 2022. Mladý muž, který odběr prováděl, byl milý a příjemný profesionál i přesto, že je to práce velmi namáhavá. Ještě jednou děkuji.


Napsal(a): Marta Hodáková
Datum: 14.01.2022 18:32:00

Dne 4. 1. 2022 jsem byla hospitalizována ve Slezské nemocnici v Opavě v pavilonu V2, oddělení chirurgie a dne 5. 1. 2022 operována (mastektomie). Ráda bych tímto chtěla poděkovat všem zaměstnancům (doktorům, sestrám, bratrům, žákům ...) za úžasný a hlavně lidský přístup, kterého si nesmírně moc vážím a v téhle těžké době cením. Díky tomu jsem byla schopna zvládnout tento pro mě těžký zákrok z jistou lehkostí a minimem stresu. Moc všem přeji, aby jim tento láskyplný přístup vydržel po celý život.

Smluvní zdravotní pojišťovny

111 201 205
207 211 213
Partneři